PDA

Zobacz pełną wersję : Kot?y Aristona ...



Monika L.
22-08-2004, 12:53
Któraś z rzędu firma wciska mi kocioł z zamkniętą komorą spalania Aristona, porównując go z Vaillantem. Brać czy pogonić, gdzie pieprz rośnie. Wypowiedzcie się prosżę. Jak naj, naj, naj...szerzej!!! :D :D :D

Monika L.
22-08-2004, 17:34
No co to ??? Nikt nie ma Aristonka ??? :o Znaczy pogonić towarzystwo ???

mdzalewscy
23-08-2004, 08:46
no też jestem ciekawy odpowiedzi, w sumie firma Ariston/Indesit nie powstała wczoraj wiec raczej bubli nie powinna sprzedawać, z drugiej strony praleczki/lodóweczki takie sobie są. A na koniec bym się nie zdziwił gdyby inna firma robiła kotły dla Aristona a oni tylko naklejki nalepiają.

Monika L.
24-08-2004, 15:33
Ludzieeeeeee!!! Czy na prawdę nikt nic nie ma do powiedzenia w tej sprawie? :o :o :o

Juras74
24-08-2004, 16:50
Moj teściu ma Aristona (narazie używany jedną zimę) i jest OK.
Z tego co się orjętuję to możliwości do ceny są niezłe. A jakość to czas pokaże.

MURMAN
24-08-2004, 19:11
No cóż mój znajomy z Opola właśnie użytkuje owego Arisona już drugi sezon Jego zdaniem jest ok , żadnych problemów ,

moim zdaniem na pewno daleko mu do Wiesmana , ale swoją fukcję wypełnia nie gorzej niż inne tej klasy kotły

krzyss
24-08-2004, 20:06
Już to kiedyś pisałem, ale szanowne Forum mnie wyśmiało. ale napiszę raz jeszcze. Mam pralkę aristona... i chętnie TANIO SPRZEDAM. ma wadę konstrukcyjną, co mi powiedział nieoficjalnie wykonujący naprawę. Co z reklamacją??? Cytat: "mam w warunkach gwarancji napisane, że będą reperować, a nie wymieniać". I faktycznie tak mam. niby nic, ale pralkę mam wtedy kiedy mi oddadzą, a nie kiedy potrzebuję... Gwarancja w ten sposób będzie dożywotnia, ale chętnie wymienię tą pralkę na jakąś zwykłą, taką do prania... Tak więc jak nie potrzebujecie gwaranta, to chyba można... :wink: