PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc przy zabudowie liczników



Lucky555
04-05-2015, 07:37
Witam,

ponad rok temu miałem robiony remont w mieszkaniu. Wszystko wyszło nawet nieźle oprócz pewnego szkopułu w łazience, czyli zostawieniu liczników na widoku. Wygląda to strasznie, na co dzień mam przykryty takim pudełeczkiem, ale myślę, żeby to schować jakoś profesjonalnie. Niedługo planuję robić w przedpokoju szafę wnękową i zabudowę liczników w przedpokoju to od razu myślałem, żeby poprosić stolarza o jakąś fajną szafeczkę na te nieszczęsne liczniki. Co sądzicie ? Szafki w łazience mam białe, więc może szafkę jakąś zamykaną bez uchwytu albo z takim samym uchwytem jak pozostałe ? Ktoś doradził mi, abym zrobił szafeczkę w kolorze kafli, czyli beżowe, bo jak zrobię białe to się będzie rzucało w oczy. Dodatkowo dowiedziałem się, że co 5 lat są wymieniane liczniki ? Więc chyba nie ma co robić takiej malutkiej szafki tylko większą.

Dzięki za pomoc

Elfir
11-05-2015, 19:05
profesjonalnie to najlepiej wyciągnąć zabudowę sedesu i zrobić rewizję przez płytkę wbudowywaną w drzwiczki.

marian.kowal
12-05-2015, 09:55
U siebie w domu mam liczniki i rury zabudowane płytkami + małe drzwiczki bez zawiasów, wkładane, z dostępem do liczników.