PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrodzenie -działki



Gosia Łódź
22-08-2004, 21:33
Witam
Muszę podjąć decyzję związaną z ogrodzeniem:
1. Czy odrazu docelowe - ładne z murkami, klinkierami, stalowe

2. Czy podmurówka i siatkę naciągnąć?

Etap budowy średniozaawansowany, stan surowy zamknięty i wykńczamy, niestety obecne ogrodzenie ma za dużo .... dziur.

Jakie są koszty na dzień dzisiejszy -1mb ogrodzenia ładnego i ostatecznego -stalowego
Tudzież - siateczka?

Możecie podać jakieś linki-aby podglądnąć wzory?:)
Z góry dziękuje

BK
22-08-2004, 22:15
u mnie będzie takie coś:
http://www.montana.pl/oferta_ogrodzenia_delta.html

gotowy system, razem z podmurówką też gotową - bardziej trwałe od siatki. jak coś się jednak z elementem ogrodzenia stanie to wymieniam jeden moduł a nie całość. U mnie będzie typ delta, wys. ok 1,5 metra.

Na razie to ogrodzenie będzie z trzech stron, a jak skończą się wszystkie grubsze roboty i prace ziemne, od frontu będzie naprawdopodobniej płot ze sztachet drewnianych na podmurówce, z taką samą furtką i bramą przesuwną - ładne to i chyba tańsze od przęseł wykonanych z klinkieru i bram kutych, które są na pewno piekne, ale drogie.
metr bieżący ogrodzenia z Montany wychodzi mi ok 70 zł razem z robocizną. Siatka z Castoramy i używane albo cięte na budowie słupki na pewno dużo tańsze, ale jak już coś robić to na kilkadziesiąt a nie na kilka lat.

popytaj w miejscowych hurtowniach budowlanych, na pewno w twojej okolicy jest też taka fabryka.