PDA

Zobacz pełną wersję : Viessmann Vitola - Comferral - jaki palnik na pelet ?



sharan41
13-05-2015, 19:33
Witam,wymieniam ogrzewanie olejowe na pelet. Stąd moje pytanie do tych co może wymieniali już palnik na ogrzewanie peletem,jaki kupić ?

BrodowskiG
13-05-2015, 19:41
zobacz oferte atmos

Puławiak
13-05-2015, 20:23
pellas, ecomat ?

sharan41
07-06-2015, 10:38
Żadnych podpowiedzi osób,które założyły taki palnik do pieca olejowego ?

Pello
22-06-2015, 17:12
Żadnych podpowiedzi osób,które założyły taki palnik do pieca olejowego ?

Proponuję palnik na pellety eurofire z tłokowym wyrzutnikiem popiołu (i szlaki jeżeli pellet jest słaby).

Pzdr

sharan41
24-06-2015, 16:44
Jak tak poczytałem fora,opinie,to się zastanawiam,czy wymianiać palnik w tym viessmannie na pelet. Czy nie lepiej kupic dobry kondensacyjny piec na gaz i cena ogrzewania domu będzie taka sama. Dom ma 90 m/kw ,średnio oceplony .

Konsultant Viessmann
24-03-2016, 09:36
Jak tak poczytałem fora,opinie,to się zastanawiam,czy wymianiać palnik w tym viessmannie na pelet. Czy nie lepiej kupic dobry kondensacyjny piec na gaz i cena ogrzewania domu będzie taka sama. Dom ma 90 m/kw ,średnio oceplony .

Witam!
Ja osobiście polecam nasze gazowe kotły kondensacyjne - wygoda dużo większa, niż z peletem.
Poza tym czysto, kotły są efektywne energetycznie, wysokiej sprawności, mają atrakcyjne warunki gwarancji, są bezemisyjne czyli ekologiczne, a to dzisiaj jest bardzo ważne!
Polecam zapoznać się z naszymi kotłami kondensacyjnymi - cała oferta wraz z cenami na naszej stronie internetowej.
Jeśli rzeczywiście chcesz zamieniać palnik, mogę zapytać w dziale technicznym do zalecają.

Pozdrawiam!