PDA

Zobacz pełną wersję : Wykonawca pomp ciepła teren śląska cieszyńskiego, bielsko biała



rafalcn
29-05-2015, 10:40
Witam.
Poszukuje firmy zajmującej się instalacją pomp ciepła powietrznych z okolic śląska cieszyńskiego oraz bielska białej. Mam ofertę na pompę toshiba , lecz chciałbym zasięgnąć opinii innego wykonwacy . Może ktoś jest z moich okolic i ma dobre/złe doświadczania z daną firmą.

tom80ek
01-06-2015, 13:24
Witaj. Dostałem ofertę na pompę ciepła z firmy Eko-Karbon z BB. Może tam spróbuj. Podziel się później efektem porównania. Sam jestem zainteresowany pompą ciepła w najbliższym czasie.
Pozdrawiam

rafalcn
01-06-2015, 15:39
Super dziękuje za wiadomość, wyślę im zapytanie o ofertę, zobaczymy co i za ile mi zaoferują, ciekawi mnie też firma AZBUD z Ustronia..? generalnie szukam kogoś kto ma pojęcia o pompach,a nie sprzeda mi produkt bo po prostu napatoczył się mu klient i poda mi jakieś argumenty dlaczego akurat ta pompa...

neo80
12-06-2015, 06:23
Kolego ja cie raczej przestrzegam przed tą firmą. Zamontowali mi pompę panasonica rok temu i do dzisiaj mam problemy.

tom80ek
13-06-2015, 08:54
Możesz jakieś szczegóły podać na priv. Blisko mam do nich i muszę znaleźć instalatora więc się nad nimi zastanawiam. Jakiej natury są problemy?

rafalcn
14-06-2015, 13:13
Kolego ja cie raczej przestrzegam przed tą firmą. Zamontowali mi pompę panasonica rok temu i do dzisiaj mam problemy.

Moge prosić o szczegóły na priv co jest nie tak?

Urszula Nowak
20-11-2015, 21:51
https://www.youtube.com/watch?v=hiVKRb-l5AA&feature=share

Wykonawca Komarpol Bielsko Biała. Ocenę zostawiam forumowiczom