PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiana domami na dłuższy czas Warszawa-Gdańsk



Andżelka007
30-05-2015, 22:05
Drodzy forumowicze

Daaaawno mnie tu nie było ale i budowa już dawno zakończona
Życie pisze nam różne scenariusze których nie jesteśmy w stanie przewidzieć a wygląda on tak: Jesteśmy z Warszawy gdzie mamy dom bliźniak ok. 160 m2 dokładnie w Wawrze. Sytuacja zawodowa stawia moją rodzinę przed koniecznością zmiany miejsca zamieszkania na Gdańsk (1-3 lata).
W pierwszej chwili planowaliśmy wynająć tu jakieś większe mieszkanie (mamy dwójkę dzieci 12 i 4 lata) ale pomyślałam że warto się zorientować czy ktoś przypadkiem nie ma podobnej sytuacji do nas i nie chciałby się zamienić domem lub mieszkaniem na ok. rok a być może nieco dłużej i zamieszkać w Warszawie. Może jest ktoś kto już tam mieszka a byłby zainteresowany taką wymianą?? Oferta może wydawać sie dość nietypowa ale zbyt dużo pracy, środków i "siebie" włożyliśmy w ten dom aby wynająć go komuś zupełnie obcemu a taka wymiana wg mnie obliguje obie strony do opieki nad powierzonym dobytkiem.
Sama jestem ciekawa odzewu na ten anons, więc jeśli ktoś z Was lub Waszych znajomych byłby zainteresowany takim układem będę wdzięczna za kontakt My najchętniej ze względu na dojazd do pracy i przyszłą szkołę zamieszkalibyśmy w dzielnicy Osowa lub Oliwa.
Szczegóły oferty zainteresowanym osobom prześlę na maila.

daniel.m
26-06-2015, 21:39
Ciekawy temat, ale szczerze wątpię żeby udało się w taki sposób kogoś znaleźć :(