PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w rozkladzie instalacji w pokojach dzieciiecych



dworekretro
02-06-2015, 09:02
A no jak w temacie.
Ma ktos doswiadczenia w tym temacie? Sprawa taka, po lewej dziewczynka- tyle narazzie wiem.
Jak ro zrobic zeby nie narobic bezsensowych gniazdek, czy robic wyjscie na tv :(?

Pomozcie prosze :)

319293

stefan_ems
02-06-2015, 09:24
A no jak w temacie.
Ma ktos doswiadczenia w tym temacie? Sprawa taka, po lewej dziewczynka- tyle narazzie wiem.
Jak ro zrobic zeby nie narobic bezsensowych gniazdek, czy robic wyjscie na tv :(?

Pomozcie prosze :)

319293
- po co gniazdka tak wysoko?
- masz dwa okna o różnej wysokości. Gdzie bardziej pasuje biurko? Tam cały pakiet - ze cztery gniazdka i internet
- przy pozostałym oknie łóżko - dwa gniazdka
- zostanie jedna ściana wolna - meble - jedno gniazdko
- dodatkowo dalbym jeszcze gniazdko pod przełącznikiem oświetlenia.
- TV nie planowałem swoim dzieciom ale kabel pociągnąłem dla świętego spokoju.
- w pokoju prawym dużych możliwości aranżacyjnych nie ma.

dworekretro
02-06-2015, 09:28
hm, tamte pokoje projektowal architekt- kurcze nie myslalam nad ta wysokoscia, zaraz popatrze jak maja rodzice

stefan_ems
02-06-2015, 10:06
hm, tamte pokoje projektowal architekt- kurcze nie myslalam nad ta wysokoscia, zaraz popatrze jak maja rodzice
Ale ty nie masz patrzeć jak mają rodzice tylko wyobrazić sobie te zwisające kable i samemu się określić.
Moja babcia w starym domu ma wszystkie gniazdka tak na 1,5 m wysokości i sobie chwali, bo się schylać nie musi :)

Elfir
02-06-2015, 12:13
dziecko nie dosięgnie wysoko położonego włącznika światła górnego. Dobierz wysokość taką, by dało się włączyć swobodnie opuszczoną dłonią.