PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry deweloper Szczecin



Zen_S
02-06-2015, 09:40
Szukam sprawdzonego dewelopera w Szczecinie, z którym można negocjować, który ma za sobą dobre projekty i nie bawi się w tanie materiały i oszustwa. Nie chcę podawać z nazwy, ale są tacy, że pobudowali mieszkania na podmokłych terenach, ściany złapały grzyba po kilku miesiącach, w garażach woda itp, a nie sposób wszystkiego samemu sprawdzić, zwłaszcza jak się tylko chce kupić mieszkanie na lata, a nie jest się specem. Interesują mnie raczej mieszkania dwupokojowe szczecin dla rodzin (wózkarnie, place zabaw, blisko szkoła, a nie odludzia na wzgórzach).

Adi_K
03-06-2015, 11:35
Z tego co piszesz to możesz spróbować zobaczyć dewelopera, który buduje na MODEROWAN. Doświadczenie jest, z tego co wiem, to materiały też solidne, ale najlepiej sprawdź u nich bezpośrednio, czy takie coś Vi odpowiada MODEROWAN Ja szukam czegoś na wynajem głównie pod studentów, ale póki co temat za drogi.

Teska
06-06-2015, 18:46
Ja kupiłam w Sanix- tour większość znajomych tam pokupiła mieszkania -są naGumieńcach na Gen.Maczka
fajne rozkłady można negocjować i dobre materiały.
Moje dopiero się buduje - nr 18 budynek.

karolemsky
11-06-2015, 23:35
Mój brat kupił mieszkanie za pośrednictwem firmy ze Szczecina 3 Kąty - tutaj masz link do ich strony: www.3katy.pl (http://www.3katy.pl/) .Pomagają wyszukać dom czy mieszkanie, negocjują ceny. Z profesjonalną firmą dużo szybciej można znaleźć mieszkanie, jak człowiek wie czego chce szukać. Na własną rękę to dużo więcej czasu zajmuje.

Teska
12-08-2015, 18:17
nie zgodzę się samemu też znajdziesz i poradzisz sobie...pośrednicy chapią 6% prowizji a mają bazę danych ogólną...