PDA

Zobacz pełną wersję : Zjazd z drogi krajowej. Jaka szansa na uzyskanie zgody ?



bomsight22
21-06-2015, 17:52
Witam
Posiadam działkę narożnikową, przy rondzie. Z jednej strony działki znajduje się zwykła droga publiczna, z której mam wyznaczony wjazd na działkę.
Z drugiej strony biegnie krajówka, z której chciałbym także uzyskać zjazd do działki. Czy istnieje na to szansa ?

rübezahl
21-06-2015, 18:01
Marna, bo masz inną możliwośc z drogi o mniejszym priorytecie. Ale spróbuj uzyskac decyzję o lokalizacji zjazdu może się akurat uda

lukpat
26-06-2015, 09:01
Witam
Posiadam działkę narożnikową, przy rondzie. Z jednej strony działki znajduje się zwykła droga publiczna, z której mam wyznaczony wjazd na działkę.
Z drugiej strony biegnie krajówka, z której chciałbym także uzyskać zjazd do działki. Czy istnieje na to szansa ?

Szanse zerowe :), sam to przerabiałem. Gdybyś miał dostęp tylko do drogi krajowej to tak (choć też nie bez problemów), ale masz zjazd z drogi niższej kategorii.

CityMatic
26-06-2015, 10:44
Witam
Posiadam działkę narożnikową, przy rondzie. Z jednej strony działki znajduje się zwykła droga publiczna, z której mam wyznaczony wjazd na działkę.
Z drugiej strony biegnie krajówka, z której chciałbym także uzyskać zjazd do działki. Czy istnieje na to szansa ?
Wydziel nową działkę tak, aby nie można było korzystać z wyznaczonego zjazdu, wystąp dla wydzielonej części o pozwolenie na zjazd, scal działki.
Inaczej tak jak wcześniej wspomniano szanse równe "0"