PDA

Zobacz pełną wersję : Presuniecie muszli



Wełna
26-08-2004, 10:23
Witam. Mam mały problem. Pani architekt projektując mi łazienkę uparła się na "symetryzację" wszystkiego co się da i zaprojektowała mi pion do wc w taki sposób ze między ścianą a krawędzią miski mam jakieś 50 cm. Łazienkę mam niewielka i chciał bym przesunąć troszkę muszle do ściany ( o jakieś 15 cm) tak aby móc postawić większą szafkę niekoniecznie z zachowaniem symetrii pomieszczenia.
Pytanie właściwe:
Czy możliwe jest zainstalowanie muszli w taki sposób aby pion kanalizacyjny był przesunięty względem odpływu miswki o rzeczone 15 cm.
Ważne - w łazience mam podłogówke i przesuniecie pionu raczej nie wchodzi w grę.

Dzieluję za wszelkie wskazówki

Tomek_J
26-08-2004, 10:40
Czy możliwe jest zainstalowanie muszli w taki sposób aby pion kanalizacyjny był przesunięty względem odpływu miswki o rzeczone 15 cm.

Mozna. W każdym markecie budowlanym kupisz elastyczną rurę odpływową, za pomocą której bez problemu połączysz wucet z kanalizą. Koszt ca. 20 zlotych.

Tomek_J
26-08-2004, 10:58
Czy możliwe jest zainstalowanie muszli w taki sposób aby pion kanalizacyjny był przesunięty względem odpływu miswki o rzeczone 15 cm.

Mozna. W każdym markecie budowlanym kupisz elastyczną rurę odpływową, za pomocą której bez problemu połączysz wucet z kanalizą. Koszt ca. 20 zlotych.

Tomek_J
26-08-2004, 11:01
Czy możliwe jest zainstalowanie muszli w taki sposób aby pion kanalizacyjny był przesunięty względem odpływu miswki o rzeczone 15 cm.

Mozna. W każdym markecie budowlanym kupisz elastyczną rurę odpływową, za pomocą której bez problemu połączysz wucet z kanalizą. Koszt ca. 20 zlotych.