PDA

Zobacz pełną wersję : Krzywa wylewka



rusak
22-07-2015, 16:00
Witam. Mam spory problem. Mianowicie między jednym a drugim rogiem jest 5cm różnicy, bo chudziak został wylany bardzo krzywo. Co mi radzicie zrobić? Wyrównać styropianem czy nalać betonu?

Ek_ge
24-07-2015, 13:18
Dzień Dobry,

Tak duże nierówności najlepiej jest niwelować styropianem. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge

Jacks
05-10-2015, 20:11
Witam

tak z ciekawości na jakiej powierzchni dokładnie jest ta różnica "od rogu do rogu" jest mało precyzyjnym określeniem :)
Witam. Mam spory problem. Mianowicie między jednym a drugim rogiem jest 5cm różnicy, bo chudziak został wylany bardzo krzywo. Co mi radzicie zrobić? Wyrównać styropianem czy nalać betonu?

Ania325
04-02-2016, 21:13
Warto umówić się na wcześniejsze pomiary z ekipą od posadzki aby zrobili pomiary, wtedy dokładnie będzie wiadomo gdzie dołożyć styropianu.

termolit
10-03-2016, 12:32
Witam. Mam spory problem. Mianowicie między jednym a drugim rogiem jest 5cm różnicy, bo chudziak został wylany bardzo krzywo. Co mi radzicie zrobić? Wyrównać styropianem czy nalać betonu?

Najlepszym sposobem i najszybszym równania chudziaka jest pianobeton.
Wylewa się go praktycznie tak samo jak posadzkę anhydrytową 2h i cały dom zrobiony.

Pianobeton eliminuje ryzyko klawiszowania pod warstwą jastrychu (np. jak w przypadku stosowania płyt styropianowych), pozwala na dokładne wyrównanie podłoża i w konsekwencji na niższe zużycie o ok. 15-20% materiału jastrychowego, doskonale otula wszelkiego rodzaju instalacje jednocześnie chroniąc je przed stratami ciepła i uszkodzeniami mechanicznymi :)

powis
09-04-2016, 21:55
Najlepszym sposobem i najszybszym równania chudziaka jest pianobeton.
Wylewa się go praktycznie tak samo jak posadzkę anhydrytową 2h i cały dom zrobiony.

Pianobeton eliminuje ryzyko klawiszowania pod warstwą jastrychu (np. jak w przypadku stosowania płyt styropianowych), pozwala na dokładne wyrównanie podłoża i w konsekwencji na niższe zużycie o ok. 15-20% materiału jastrychowego, doskonale otula wszelkiego rodzaju instalacje jednocześnie chroniąc je przed stratami ciepła i uszkodzeniami mechanicznymi :)

więcej info: http://www.termolit.pl/pianobeton.html

Jaka jest minimalna grubość pianobetonu?
Na stronie z linku nic nie jest napisane.

termolit
03-06-2016, 23:59
Witaj,
minimalna grubość pianobetonu to 4cm :)

Podeśij na priv maila , wrzucę kartę techniczną

Pozdrawiam
Łukasz