PDA

Zobacz pełną wersję : Prawidłowy montaż okien



weare
23-07-2015, 14:43
W większości opinii i poradników z jakimi spotkałem się w internecie znalazłem stwierdzenie, że prawidłowy montaż okien jest często ważniejszy od samego okna i od niego zależy bardzo wiele. Jak zatem ocenić prawidłowość montażu okien, na co zwrócić uwagę. Czy jako laik mogę mieć jakoś wpływ na to ?

Oknoplast-Kraków
30-07-2015, 06:45
Dzień dobry,

Rzeczywiście, nawet najlepiej wykonane okno może utracić swoje walory użytkowe w przypadku źle wykonanego montażu okien. Dlatego też ze szczególną starannością należy podejść do każdego z etapów montażu.
Są nimi:

1. Precyzyjny pomiar okien z uwzględnieniem informacji nt. charakterystyki budynku i innych przydatne informacji montażowych

2. Ustawienie i mocowanie stolarki przez ekipę montażową

3. Uszczelnienie okna


Przed montażem warto się zwrócić do producenta okien z pytaniem jak powinien wyglądać montaż okien w Państwa przypadku. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z montażystami OKNOPLAST przez wysłanie emaila na adres [email protected]

W OKNOPLAST przywiązujemy szczególną uwagę do kwestii związanych z montażem i dbamy, aby nasi Partnerzy Handlowi posiadali najbardziej wykwalifikowaną grupę montażową.

Każdy z montażystów odbywa specjalny kurs w centrum szkoleniowym w Aleksandrowie Łódzkim. Po jego ukończeniu uzyskuje certyfikat, a następnie montaże są poddawane audytowi gdzie jest sprawdzana ich poprawność wykonania.



Pozdrawiam,
Grzegorz Bułat
Kierownik Technologii OKNOPLAST Sp. z o.o.