PDA

Zobacz pełną wersję : dywan w salonie-pomoc przy dobraniu rozmiaru i położenia



mar.sz
27-07-2015, 18:25
Dzień dobry,

wpadł mi w oko dywan - szary w białą koniczynkę marokańską i zastanawiam się jaki powinien mieć rozmiar, żeby dobrze wyglądał w moim salonie.
Powinien leżeć pod narożnikiem czy wystarczy że będzie pod stolikiem ? A co z krótszym bokiem narożnika ? Chyba nie może za bardzo wystawać, bo ta m już jest przejście do jadalni ... A może powinnam go położyć między stolikiem a telewizorem ?
Jak myślicie ? :) załączam zdjęcie salonu 325647325648

Mateusz550
28-07-2015, 11:11
Dywan najlepiej, żeby nie był zbyt duży. Ładnie będzie wyglądał, jeśli będzie leżał przy narożniku pod stolikiem.

GoLopos002
30-07-2015, 06:10
Też jestem za tym, aby był przy narożniku pod stołem

Sprzaczka65
03-08-2015, 10:23
Jakiś nie za duży ten dywan musisz kupić. Zobacz fajną ofertę dywanów ma ten sklep :spam: może znajdziesz ten który Ci się podoba taniej, bo jest tam wiele ciekawych promocji.

Kredka13
03-08-2015, 15:52
Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, że nie ma tam takiego idealnego miejsca, które prosiłoby się o dywan. Między ławą a tv jakoś tak bezsensu go kłaść więc myślę, że najbardziej sprawdziłby się jakiś niewielki dywanik pod stolikiem kawowym.

lotpaj
03-08-2015, 19:35
Dzień dobry,

wpadł mi w oko dywan - szary w białą koniczynkę marokańską

Ty już tutaj masz tyle tych szarości, że raczej potrzebny jest dywan pomarańczowy, coby to wszystko jakoś rozbudzić!
Ja bym się źle czuł w takiej monotonii... Daj coś na podłogę do kontrastu! Pomarańczowy najbardziej mi tu pasuje + jakieś dodatki pomarańczy.