PDA

Zobacz pełną wersję : Projektowanie wnętrz - sprzedam program. Okazja!



Stara
29-07-2015, 19:33
Witam.
Sprzedam program Cad Decor v. 1.9 z kompletną dokumentacją za 1500.00 pln. Cena bardzo atrakcyjna, a program przyda się w profesjonalnym projektowaniu łazienek, całych wnętrz mieszkalnych, biurowych. Wystarczy uzupełnić i uaktualnić bibliotekę materiałów. Bardzo dobry program, na bazie którego można zaprojektowac wszystko do wnętrza. Zakup w salonie wynosi 4900.00 netto, natomiast do kwoty 1500.00 zł dochodzi koszt 650.00 zł udzielenia licencji innej osobie.

srebrnik
14-04-2016, 10:10
Świetny program do tworzenia wizualizacji wnętrz i nie tylko . Z powodu wyjazdu oddam w dobre ręce za jedyne 2300zł 352872

Jestem stolarzem meblowym i choć klienci, kiwali głowami to nigdy nie mogli w pełni sobie wyobrazić co chciałem im przekazać machając rękoma i opisując jakie meble im zrobię. Choć nie jestem grafikiem komputerowym to przy pomocy książki w nie długim czasie nauczyłem się korzystać z programu a akceptacja wyceny stała się blisko 100% . Po prostu Pani domu gdy zobaczyła jaką będzie mieć kuchnię nie mogła się do czekać jej realizacji i cena nie była problemem ;-).
W zestawie program na płycie, klucz sprzętowy i książka.
Gorąco polecam , już przy kilku pierwszych projektach program sam na siebie zarobi. W razie pytań tel: 880018455