PDA

Zobacz pełną wersję : Projekt zagospodarowania terenu - szkic



RR
28-08-2004, 06:37
Przeczytalem artykul pana Pawla Detko pt. "Projekt zagospodarowania terenu - nie tyko formalnosc". Dobry, moim zdaniem. Tylko jedna sprawa nie daje mi spokoju. Na stronie 69 sa dwa przykladowe rysunki. Wynika z nich, ze slonce znajduje sie na polnocnym zachodzie. To kapitalna sprawa, jezeli mozna zmusic slonce by przesuwalo sie po niebie tak jak chce tego inwestor :-) U mnie jakos tak zawsze swieci od poludnia.
A calkiem serio to chyba w koncu skusze sie na prenumerate. Gdyby jeszcze Redakcja mogla wyrzucic te grubsze strony ze srodka. Okladka jakos zostala zmieniona z tej rozkladanej i Murator to przezyl.

Pozdrowienia,
Robert

pjr
08-10-2004, 12:21
Przeczytalem artykul pana Pawla Detko pt. "Projekt zagospodarowania terenu - nie tyko formalnosc". Dobry, moim zdaniem. Tylko jedna sprawa nie daje mi spokoju. Na stronie 69 sa dwa przykladowe rysunki. Wynika z nich, ze slonce znajduje sie na polnocnym zachodzie. To kapitalna sprawa, jezeli mozna zmusic slonce by przesuwalo sie po niebie tak jak chce tego inwestor :-) U mnie jakos tak zawsze swieci od poludnia.
A calkiem serio to chyba w koncu skusze sie na prenumerate. Gdyby jeszcze Redakcja mogla wyrzucic te grubsze strony ze srodka. Okladka jakos zostala zmieniona z tej rozkladanej i Murator to przezyl.

Pozdrowienia,
Robert
Uwaga odnośnie grubych stron bardzo słuszna. Ja zaczynam MURATORA od wyrwania wszystkich stron reklamowych. Nie zawsze to ładnie wychodzi ale łatwiej przeglądać czasopismo.

maciejon
28-10-2004, 12:06
Ja zaczynam MURATORA od wyrwania ...
A myslalem, ze tylko ja to robie :oops: , chociaz ja wyrywam tylko te grube :D

kroyena
28-10-2004, 16:45
Doprowadzicie do zwiększenia ilości reklam na 1/2 strony i nie będziecie mieli co wyrywać. :roll:

xavi
29-10-2004, 06:45
Też pierwsze to co robię to z furią wariata wyszarpuję te grube, bezużyteczne badziewia :evil:

Po tej "operacji" gazetka jest o 1/3 cieńsza i o połowę lżejsza 8)

Nie wspomnę o zaoszczędzonym miejscu w archiwum.

P.S. czy wy również jak ja, zaznaczacie sobie stickersami ważniejsze artykuły ??!!??

Janewa
25-11-2004, 15:09
TEŻ WYRYWAM GRUBE KARTKI!!!