PDA

Zobacz pełną wersję : Telewizor na środku pomieszczenia



Kalimer
03-09-2015, 11:47
Mamy do zaaranżowania bardzo dużą antresolę. Wymyśliłam, że będzie to taka przestrzeń do relaksu, oglądania filmów itd. Chciałabym na środku zamontować telewizor - wyobrażam sobie jakąś konstrukcję wspartą o sufit i podłogę, na której zawiesiłabym sprzęt. Sufit jest z kg na profilach i belkach drewnianych, podłoga z OSB na belkach. Zawieszenie na ścianie nie wchodzi w grę, bo wszystkie są już "zajęte". Ktoś ma jakiś pomysł, na czym zawiesić ustrojstwo?

Dodam, że nie chcę po prostu zbudować kolejnej ściany, chciałabym żeby konstrukcja była w miarę możliwości ażurowa, tak żeby wizualnie nie obciążała antresoli.

perm
03-09-2015, 18:01
Mamy do zaaranżowania bardzo dużą antresolę. Wymyśliłam, że będzie to taka przestrzeń do relaksu, oglądania filmów itd. Chciałabym na środku zamontować telewizor - wyobrażam sobie jakąś konstrukcję wspartą o sufit i podłogę, na której zawiesiłabym sprzęt. Sufit jest z kg na profilach i belkach drewnianych, podłoga z OSB na belkach. Zawieszenie na ścianie nie wchodzi w grę, bo wszystkie są już "zajęte". Ktoś ma jakiś pomysł, na czym zawiesić ustrojstwo?

Dodam, że nie chcę po prostu zbudować kolejnej ściany, chciałabym żeby konstrukcja była w miarę możliwości ażurowa, tak żeby wizualnie nie obciążała antresoli.Na jakiejś sprężynie do sufitu? Ciągniesz w dół i zahaczasz o haczyk w podłodze a jak chcesz schować to tylko "brzdęk" nóżką i nie ma telewizora.

dzabij
04-09-2015, 09:28
- ścianka ze szkła hartowanego
- TV chowany w szafce - komodzie. Są gotowe mechanizmy.

hanias78
04-09-2015, 13:23
zapowiada się ciekawie :)

joliska
10-03-2016, 10:01
Ale to jest tv przy ścianie, a nie na środku pomieszczenia :D