PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe urządzenie do suchej zabudowy prośba o opinię



Mariusz Kowal
06-09-2015, 15:13
Witam, zajmuje się głównie adaptacją poddaszy. Ostatnio wpadłem na forum na nowe urządzenie do wykonywania łączeń płyt gk, więcej informacji na www.gipsowo.pl Wygląda to ciekawie ale stąd pytanie, czy ktoś miał okazję pracować tym i czy może się wypowiedzieć. Cena raczej nie jest mała więc wole zebrać opinię i dopiero wtedy ewentualnie kupić. Wiadomo, że producent może zachwalać ale w realu to już różnie bywa.

jajmar
06-09-2015, 17:06
Witam, zajmuje się głównie adaptacją poddaszy. Ostatnio wpadłem na forum na nowe urządzenie do wykonywania łączeń płyt gk, więcej informacji na www.gipsowo.pl Wygląda to ciekawie ale stąd pytanie, czy ktoś miał okazję pracować tym i czy może się wypowiedzieć. Cena raczej nie jest mała więc wole zebrać opinię i dopiero wtedy ewentualnie kupić. Wiadomo, że producent może zachwalać ale w realu to już różnie bywa.

Coś kręcisz wpadłeś na to urządzenie na forum to powinieneś wyczytać opinie a nie pytać i reklamować.

Mariusz Kowal
06-09-2015, 20:11
Coś kręcisz wpadłeś na to urządzenie na forum to powinieneś wyczytać opinie a nie pytać i reklamować.

Na forum, w temacie o spoinowaniu był odnośnik do urządzenia jako ciekawostki. Nie było opinii osób, które by go używały. Stąd pytanie.

Lukas6751
07-09-2015, 12:13
Ja ostatnio nabyłem takie urządzonko. Generalnie jeżeli robisz dużo suchej zabudowy to zakup bardzo opłacalny. Praca nim wygląda jak na filmiku ale trzeba nabrać wprawy. Debiut maszynki był na suficie 300m2, spoinowanie łączeń zajęło niespełna trzy godziny, więc sam oceń.