PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka płyta do zabudowy rur CO



piter1324
17-09-2015, 10:57
Witam jestem zielony w tym temacie więc proszę o pomoc. Czy do zabudowy rur CO potrzebna jest zielona płyta GK czy wystarczy zwykła?:confused:

Krzysiek88
17-09-2015, 18:32
Zwykła wystarczy, chyba ze Ci rury przeciekaja, to i zielona nie pomoze : ) Pamietaj zeby na rury nalozyc otuline, sprawdz jaka masz srednice rury i kup odpowiednia, zazwyczaj trzeba ciut wieksza niz srednica rury zeby ladnie nachodzila, Ty jak juz masz rury to bedziesz ja musial przeciac i nalozyc, najlepiej sklej szczeline na otulinie jeszcze szara tasma.

piter1324
19-09-2015, 07:25
Zwykła wystarczy, chyba ze Ci rury przeciekaja, to i zielona nie pomoze : ) Pamietaj zeby na rury nalozyc otuline, sprawdz jaka masz srednice rury i kup odpowiednia, zazwyczaj trzeba ciut wieksza niz srednica rury zeby ladnie nachodzila, Ty jak juz masz rury to bedziesz ja musial przeciac i nalozyc, najlepiej sklej szczeline na otulinie jeszcze szara tasma.

Dzięki za odpowiedż a do rurek z wodą też moge ich użyć po w jednym miejscu są obok rur CO

Krzysiek88
19-09-2015, 09:14
Ale czego uzyc? Otulina/izolacja powinno byc na kazdej rurce. A zwykla plyte mozesz uzyc smialo i na rury CO i z woda