PDA

Zobacz pełną wersję : Brak odpływu kanalizacyjnego w mieszkaniu



apiro
19-09-2015, 08:37
Jestem właścicielem lokalu mieszkalnego, w którym nie ma odpływu kanalizacyjnego (ścieków). Czy przypadkiem nie ma takiego przepisu, że to zarządca ma obowiązek zapewnić mi takie media?

dawiddur
19-09-2015, 08:43
A na korytarzu/ przy budynku nie ma czasem toalet?

apiro
19-09-2015, 10:50
Na korytarzu jest toaleta, ma to jakieś znaczenie? W mieszkaniu jest doprowadzona woda ale nie ma odpływu kanalizacji

jajmar
19-09-2015, 10:57
Jestem właścicielem lokalu mieszkalnego, w którym nie ma odpływu kanalizacyjnego (ścieków). Czy przypadkiem nie ma takiego przepisu, że to zarządca ma obowiązek zapewnić mi takie media?

Możesz napisać co to za budynek, zanim zaczniesz szukać hakow na kogoś. Nie ma kanalizy to chyba stare budownictwo, skoro masz to mieszkanie to go kopiłeś dostałeś czy jak tam wiec widzialeś że tego nie ma. Opisz coś więcej na temat lokalu.

apiro
19-09-2015, 12:52
Komienica raczej 100 letnia. Odziedziczylem mieszkanie w spadku, spadkodawca kupił to mieszkanie gdzie nie bylo tej kanalizacyji

gnago
19-09-2015, 20:08
Na korytarzu jest toaleta, ma to jakieś znaczenie? W mieszkaniu jest doprowadzona woda ale nie ma odpływu kanalizacji

To znaczy drogi Watsonie że masz kanalizację w korytarzu!!! W tymże wychodku i teraz biegusiem załatwić biurwokrację , fachowca. Niechże zadecydują gdzie łatwiej będzie się kibelkowi podpiąć do pionu toalety publiczno prywatnej, czy do obecnej w domu wodnej. EEee mam nadzieję że wody pozbywasz się nowocześnie dziurą w zlewie . Nie wylewając z miski na ulicę?