PDA

Zobacz pełną wersję : Piecyk z płaszczem wodnym od podstaw



Andrzej0306
25-09-2015, 20:26
Witam.
Chciałbym zamontować piecyk z płaszczem wodnym w swoim domu, np. ten: https://kratki.pl/pl/produkt/piec-wolnostojacy-koza-k9-z-wylotem-spalin-fi-150-z-wymiennikiem-wodnym_kozak9150w

Interesują mnie dwa pomieszczenia, tj. pokój o powierzchni 25m2 oraz mniejsza od niego sień.
W sieni jest dostęp do komina, zaś jedna ze ścian sieni sąsiaduje z pokojem.
Chciałbym tę lub inną kozę postawić w sieni i podpiąć do komina, zaś do pokoju puścić rurki i zamontować 2-3 grzejniki.
Chciałbym Was prosić o listę rzeczy lub najlepiej jakiś schemat tego, w jaki sposób miałoby coś takiego wyglądać.
Obecnie nie mam żadnego ogrzewania.
Posiadam wyłącznie pokój oraz sień, w sieni jak już pisałem komin.
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.

Kominki Piotr Batura
26-09-2015, 07:07
Znajdź kumatego sprzedawcę wybranego urządzenia i od niego wyciągnij niezbędne informacje, dopóki będzie tym zainteresowany (wpłata gotówki). To bardzo liczna grupa wyznawców religii Kratki pl. Możesz zadzwonić do centrali. Są doskonale zorganizowani, podadzą Ci na tacy regionalnych proboszczów i rozwiązania...

I nie przejmuj się moją kpiarska retoryką. To święte słowa;)

Andrzej0306
26-09-2015, 12:26
Znajdź kumatego sprzedawcę wybranego urządzenia i od niego wyciągnij niezbędne informacje, dopóki będzie tym zainteresowany (wpłata gotówki). To bardzo liczna grupa wyznawców religii Kratki pl. Możesz zadzwonić do centrali. Są doskonale zorganizowani, podadzą Ci na tacy regionalnych proboszczów i rozwiązania...

I nie przejmuj się moją kpiarska retoryką. To święte słowa;)

Ten piecyk był wyłącznie przykładem, ja potrzebuję informacji odnośnie obojętnie jakiego piecyka z płaszczem wodnym :yes:

Kominki Piotr Batura
26-09-2015, 14:04
Droga jest podobna "obojętnie jaki piecyk wybierzesz", "obojętnie jakiego producenta"...:yes::yes: