PDA

Zobacz pełną wersję : Malowanie paneli szklanych



radek majsterek
25-09-2015, 22:12
Proszę o pomoc w doborze farby i sposobu malowania paneli szklanych w kuchni. Właśnie położyłem lacobel tylko pomyliłem kolor i zamiast jasnego szarego zamówiłem ciemny szary.
Wydaje mi się, że najtańszym sposobem będzie przemalowanie tego, tylko nie wiem jaką farbą i jaką techniką. Pędzel, wałek, czy spray. W tym miejscu gdzię chce je przemalować nie ma kuchenki więc problem z ciepłem i parą odpada

pozdrawiam

Elfir
29-09-2015, 16:21
ciekawe jak to sobie wyobrażasz? Jak nałożysz farbę na farbę, to i tak będzie widać ciemny szary.
Jak pomalujesz z wierzchu to równie dobrze ścianę możesz pomalować.

radek majsterek
29-09-2015, 18:14
ciekawe jak to sobie wyobrażasz? Jak nałożysz farbę na farbę, to i tak będzie widać ciemny szary.
Jak pomalujesz z wierzchu to równie dobrze ścianę możesz pomalować.

Może za słabo zaakcentowałem, że panele są już położone...Po prostu nie podoba mi się kolor i chcę inny. Malowanie z zewnatrz, okleina czy jakkolwiek inaczej bez tłuczenia tego co jest

arek570
29-09-2015, 18:41
Jakbyś tego nie pomalował wyjdzie kicha. Lepiej zostaw jak jest...

dzabij
30-09-2015, 13:06
A czym te panele przykleiłeś że nie da się go zdemontować ? Jak silikon jakiś, to myślę że cienkim drutem / struną można by to wyciąć i zrobić jak należy. Malowanie po stronie czołowej da moim zdaniem słaby efekt.

milo222
30-09-2015, 19:31
Jakbyś tego nie pomalował wyjdzie kicha. Lepiej zostaw jak jest...

dokładne będzie kicha - jak już to zrywać , przed zerwaniem oklej szybę folią samoprzylepną unikniesz części szkła. Jeżeli chcesz odciąż musisz odsunąć szafki i drutem cienkim jechać od góry do dołu ( drut kupisz w obi, castorama itp - warunek cienki na końcach zawijasz drewienka i jedziesz góra dół - kazdy sylikon odejdzie)

Kilak razy zrywałem lustra i dawało rade czasem bez pęknięcia