PDA

Zobacz pełną wersję : posadzka



bobbbudowniczy
28-09-2015, 09:15
Witam wszystkich forumowiczów!

Liczę że pomożecie mi w następującej sprawie, remontuję łazienkę, ponieważ dom jest dosyć stary wyszedł mi problem z podłogą. Będzie kładziony gres, niestety podłoga jest dosyć nierówna - między jej lewym końcem a prawym jest mniej więcej różnica poziomów około 2 cm. Dodatkowo na całej powierzchni występują małe garby (źle zrównana wylewka 1-2 mm). Dodam, że łazienka jest dosyć mała, długa na 2 m szeroka na metr. Moje pytanie: Czy mogę zrównać to jastrychem betonowym ale wtedy jego warstwa będzie niewielka (max do 2 cm, nie popęka?) czy po prostu położyć na to gres i wypoziomować nakładając więcej kleju? Żaden ze mnie budowniczy, robię to po raz pierwszy, także proszę o pomoc :)

Dzięki!

BOB.

Krzysiek88
28-09-2015, 21:41
Nie znam sie na wylewkach samopoziomujących ale moze byla by lepsza? Choc jestrych pewnie nie gorszy, ja bym to bardzo dobrze odkurzył, potem bardzo dobrze zagruntował, nie rozcienczonym gruntem z woda tylko normalnym, i dal tao wylewke i cos w niej zatopil, moze byc nawet siatka taka jak do elewacji, ewentualnie z wiekszymi oczkami, albo kup siatke stalowa, taki element kosztuje z 6zł dotnij i juz.