PDA

Zobacz pełną wersję : Wygięte okna VEKA



Man_414
28-09-2015, 21:07
Witam.
Mam okna Veka jakiś czas temu zauważyłem ze słupki są wciągnięte do środka przyłożyłem dwu metrową poziomice i zobaczyłem szczelinę między nią a słupkiem ponad 5mm a nie skłamałbym mówiąc 7 mm lub więcej.Przeleciałem wszystkie okna i w zależności od długości słupka szczeliny są na słupkach skrzydłach ościeżnicach a nawet szybach ( jednym zdaniem wszystko wygięte jak banan do środka budynku) . Piony zostały bez zmian , ościeżnica przykręcona dyblami co ok 40cm. Okna 3 szybowe profil 8cm.Fakt ten zgłosiłem na reklamację za 2-3tyg. ma być serwis u mnie. okna zamontowali mi w kwietniu tego roku .Moje pytania;
Jakie są dopuszczalne odchylenia ?
Jakiej odpowiedzi mogę się spodziewać od serwisu?
Jak mogę się przygotować na tą wizytę ?
Proszę o pomoc w tej sprawie .
Mój e-mail ; [email protected]
Pozdrawiam332317

finlandia
08-10-2015, 17:44
Nie masz okien Veka a jedynie wyrob wykonany z profili Veka. To co dostales zalezy od tego, jak wykonal je producent okien - np. jakiej stali uzyl czy wrecz jak gęsto ją poprzykrecal. To sa zagadnienia z "kultury produkcji" czyli cos, co rozni firmy.
Montaz raczej nie ma wplywu na pogiecie slupkow, chyba ze np. nie maja one wlasciwego podparcia (od poczatku lub moze ktos je pozniej usunal?)