PDA

Zobacz pełną wersję : Czy można łączyć różne wylewki samopoziomujące?



ksris
11-10-2015, 15:02
Dzień dobry,

Chciałbym się dowiedzie czy możliwe jest łączenie wylewek samopoziomujących? Chodzi mi o sytuację w której używam wylewki samopoziomującej firmy "X" do zgrubszego wyrównania powierzchni, a ostatnie 0,5 cm nadlewam wylewką firmy "Y". Pytam dlatego, że mam w pokoju podłogę o spadku w stronę jednego rogu pokoju wynoszącą przeszło 4 cm. Ponieważ nadlewanie wylewki na całej powierzchni kosztowałoby fortunę (worek ok 90 zł - wylewka dedykowana pod parkiet), doszedłem do wniosku, że mogę zrobić coś innego. A mianowicie: grunt, wylewka tańsza, grunt wylewka pod parkiet. Wtedy koszty drastycznie spadają i wszyscy są szczęśliwi. Pytanie tylko czy tak można?

pozdrawiam

ksris
17-10-2015, 13:15
Widzę, że na "ekspertów" zawsze można liczyć. W każdym bądź razie, szanowni panowie "eksperci", nie męczcie się już z wymyślaniem odpowiedzi na moje pytanie. Wylewka została dzisiaj wylana. Pozdrawiam.

Ek_ge
21-10-2015, 22:54
Witam, Owszem takie rozwiązanie jest teoretycznie możliwe, ale dla pewności proszę się zapoznać z zaleceniami producentów poszczególnych wylewek samopoziomujących.
Pozdrawiam
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge.