PDA

Zobacz pełną wersję : Panele podłogowe drzwi zabrze- megazyn, inter floor , hikora hurt



monic167
16-10-2015, 15:11
Piszę tego posta tylko jako przestrogę dla osób które szukają paneli i drzwi do domu


NIE POLECAM firmy z Zabrza przy ul.Pułaskiego 17 zajmującej się handlem panelami podłogowymi i drzwiami.
Pan Łukasz Barton ignoruje telefony klientów, totalnie nie wywiązuje się z umowy !!
zamówiliśmy u nich montaż paneli , umówiliśmy się na termin, jak się okazało montażysta dostał od nich dwie paczki zniszczonych paneli, nie dojechały listwy przypodłogowe. Montaż był robiony na dwa razy, do tej pory nie mam listw pomimo że panele już leżą na podłodze 2 tygodnie .
Totalna ignorancja, a klienta witają z cynicznym uśmiechem.

nigdy przenigdy nie życzę nikomu współpracy z nimi !!

TomekkSkr
08-05-2019, 20:54
Odradzam wszystkim współpracę z tą firmą i jej szefem Panem Łukaszem! Zamówiłem 01.09.2018r 7 szt drzwi wew. z montażem i do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałem! Brak kontaktu ze strony firmy, nie odbierają telefonów, nie odpisują na smsy. Oszukują, że drzwi uszkodziły się w transporcie, przekładają terminy z tygodnia na tydzień. Pan Łukasz jest zwykłym oszustem, który pobiera zaliczki i nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań! Dodatkowo nie chce oddać nie swoje pieniądze po odstąpieniu od umowy. Sprawa niestety, będzie załatwiana poprzez prawnika i sąd a jeśli będzie trzeba to i komornika. Nie dajcie się nabrać na jakiekolwiek zaliczki bądź wpłatę całości za dodatkowym rabatem bo tylko stracicie nerwy i pieniądze. Lepiej zapłacić trochę więcej i udać się do sprawdzonych firm, które od lat działają na rynku. Szczerze odradzam!!!

theme
17-05-2019, 16:56
Chyba nie można od tak odstąpić od umowy? Jeśli już to jest 14 dni ale na umowy zawierane na odległość (np. zakupy na allegro czy olx). Takie odstąpienie warto byłoby przedyskutować choćby z rzecznikiem praw konsumenta - często taki ktoś jest w urzędzie miasta czy gminy.
Co do samej firmy to nie znam i nie wypowiadam się na ten temat.