PDA

Zobacz pełną wersję : łazienka szary z drewnem 5m2



asiulag
18-10-2015, 14:14
witam, wybralismy takie plytki, pytanie czy nie bedzie to za duzo drewnianego koloru?
tam gdzie umywalka beda szuflady i z prawej strony pralka/ nad umywalka lustro. do wanny na pewno parawan.
prosze o pomysly

joliska
18-10-2015, 18:49
Dla mnie za dużo płytek w ogóle - nie dawałabym ich do sufitu i zastanowiłabym się nad płytkowaniem ściany z drzwiami, na pewno nie podkreślałabym drewnem zabudowy wc.

żona m
18-10-2015, 22:39
Tak jak joliska, uważam, ze ne ma potrzeby wyznaczania drogi na tron odrębnym kolorem płytek. Jesli ,, drewno,, chcesz miec rownież na scianie to wprowadzilabym go na scianie z umywalkami.

asiulag
19-10-2015, 12:18
Witaj,
na pewno od drzwi po prawej stronie jest wanna i na tej ścianie jest już grzejnik.
także tu raczej kafelki... ale zastanawiam się czy kafelki pod sam sufit czy tylko pod drzwi.
A co do zabudowy wc tez się zastanawiamy bo trochę za dużo tego wyszło zwłaszcza nad wc chcemy szafkę.
a kafelki też ciemne wyszły niż rzeczywiście...


Dla mnie za dużo płytek w ogóle - nie dawałabym ich do sufitu i zastanowiłabym się nad płytkowaniem ściany z drzwiami, na pewno nie podkreślałabym drewnem zabudowy wc.

asiulag
21-10-2015, 08:01
...
a jeszcze chodzi mi po głowie aby zrobić tylko podłogę kafelkami drewnianymi i ewentualnie ścianę po prawej gdzie jest wanna.
Co Wy na to?

z tymi kafelkami do drzwi to chyba jednak dam spokój- trochę będzie wyglądało jakby nie starczyło kafelek...
Już sama nie wiem co i jak z tą łazienką zrobić. POmocy :confused:

Justyna P
21-10-2015, 08:27
Witam serdecznie,
Ja jestem za kafelkami do sufity nie do końca przepadam za takimi odciętymi elementami.
Joliska ma na pewno wyjątkowe spojrzenie na wnętrza jednakże uważam że przy małej łazience gdzie są same sanitariaty typu umywalka (chlapanie), kibelek (bryzganie) i wanna to kafelki są bardzo, a to bardzo praktyczne.
Przynajmniej ja to obserwuje u siebie mając 3 mężczyzn - jeden duży i dwóch małych - dodam, że większą uwagę na "nie chlapanie" zwracają moi mniejsi Panowie.
Byłabym za przeciągnięciem lustra od ściany do ściany (lub od dołu do góry). No i chyba poszłabym też w jakąś zabudowę (szuflady podwieszane) w okolicach umywalki - też od ściany do ściany. A te płytki drewnopodobne może faktycznie na ściany z wanną?

asiulag
21-10-2015, 08:43
dziękuję bardzo za swoją opinię :-)
tak faktycznie tam gdzie umywalka będzie lustro i chyba pod sam sufit - powiększy trochę łazienkę/
a płytki drewnopodobno na podłogę i na ścianę z wanną?


Witam serdecznie,
Ja jestem za kafelkami do sufity nie do końca przepadam za takimi odciętymi elementami.
Joliska ma na pewno wyjątkowe spojrzenie na wnętrza jednakże uważam że przy małej łazience gdzie są same sanitariaty typu umywalka (chlapanie), kibelek (bryzganie) i wanna to kafelki są bardzo, a to bardzo praktyczne.
Przynajmniej ja to obserwuje u siebie mając 3 mężczyzn - jeden duży i dwóch małych - dodam, że większą uwagę na "nie chlapanie" zwracają moi mniejsi Panowie.
Byłabym za przeciągnięciem lustra od ściany do ściany (lub od dołu do góry). No i chyba poszłabym też w jakąś zabudowę (szuflady podwieszane) w okolicach umywalki - też od ściany do ściany. A te płytki drewnopodobne może faktycznie na ściany z wanną?

Justyna P
21-10-2015, 09:10
Na podłogę i na ścianę z wanną. Wydaje mi się, że będzie dobrze wyglądać. Jak już chcesz drewnopodobne :) Ja mam też płytki drewnopodobne ale nie na podłodze.
Celem ułatwienia poszukiwań naszej łazienki - to jest "mój" wątek nie jest dużo stron więc z łatwością odnajdziesz łazienki.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230670-Ju%C5%BC-jaki%C5%9B-czas-mieszkamy&p=6931929#post6931929

Poczekaj jeszcze na opinie koleżanek, na pewno Ci coś podpowiedzą - ja przedstawiam swoje odczucia aczkolwiek jest tu wiele bardzo kreatywnych i doświadczonych dziewczyn.