PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejnik pionowy na ścianę o szerokości 40 cm w rozsądnej cenie



KubaCK
25-10-2015, 08:21
Mam prośbę o poradę. Kupiłem mieszkanie od dewelopera i trochę je przeprojektowałem. W pokoju dziecięcym jest okno dwukomorowe od podłogi. Na prawo od okna będzie stało łóżko - pokój ma nieregularny kształt i w każdym innym miejscu przeszkadza, a słyszałem że grzejnik nie powinien być przy głowie bo źle się śpi. Z kolei po lewej stronie jest tylko 40 cm szerokości jeszcze przed tynkami. Pokój ma ok. 9 m2 powierzchni, wysokość standardowa. Regulator temperatury może wyjść trochę na dolną część okna, jest nierozwieralna, więc grzejnik powinien mieć max 39 cm szerokości (chyba że źle kombinuje). Hydraulik powiedział, że taki grzejnik będzie bardzo drogi i rzeczywiście - googluje i znajduje tylko takie po 2000 PLN. Z tego co wyczytałem do 9m2 muszę mieć min. 1080 W - czy ktoś kojarzy Firmę w której grzeniki pionowe są w bardziej przyziemnych cenach ?

dzabij
25-10-2015, 19:13
A może nie tradycyjny grzejnik tylko jakaś alternatywa :

- Zrób ogrzewanie ścienne, tym bardziej że jeszcze nie ma tynków (tak to zrozumiałem z twojego wpisu)
- zastosuj grzejnik kanałowy bezpośrednio pod oknem