PDA

Zobacz pełną wersję : okna MS



Brwinów
09-11-2015, 14:21
Witam,

Czy ktoś z was posiada okna jak w temacie i mógłby napisać jak się użytkuje te okienka, czy wszystko jest w porządku, może jakieś zastrzeżenia, które pojawi się z czasem. Z góry dziękuje.

finlandia
10-11-2015, 10:06
Zanim doczekasz sie tu odpowiedzi użytkowników, to minie trochę czasu. Chwalić się wpadają głownie spamerzy, a póki co nie widziałem by MS takich wynajmował.
Za to z wieloletniej obserwacji forum widzę że Inwestorzy wybierający tą firmę są zwykle zadowoleni i nie pamiętam by do tej pory były tu jakieś specjalne skargi na fabrykę. Pamiętaj ze to nie ona Ci będzie zamawiała i montowała okna a jedynie jej przedstawiciel, więc zwróc uwagę by wybrać dobrego dilera z odpowiednim doświadczeniem.

Bejaro
10-11-2015, 11:03
Ja mam okna MS ale od marca dopiero i nie mieszkam więc na razie moja opinia mało miarodajna, na razie ok ale użytkowanie prawie zerowe.

Brwinów
10-11-2015, 14:10
Dzięki, to chciałem właśnie usłyszeć, akurat wycenę mam od Globart MS Nadarzyn, montaż dopiero w marcu więc zobaczymy jak się spiszą

qms
10-11-2015, 15:17
Ja tiz mam okna MS od dwoch lat - 3 szybowe, pomarudzic to moge na uszczelke kolo zawiasow.. no i na montaz... reszta Ok.

zaś tam ktosik
10-11-2015, 15:21
Zanim doczekasz sie tu odpowiedzi użytkowników, to minie trochę czasu. Chwalić się wpadają głownie spamerzy, a póki co nie widziałem by MS takich wynajmował.

Widzisz Panie Moderatorze finlandia,mam okna MS tytanowe termo,które już użytkuje 3 lata ale styl moich wypowiedzi nie pasuje do stylu forum.
Zatem sorry gregory ;)
Chociaż w dzienniku budowy opisywałem co i jak z oknami i montażem.

finlandia
10-11-2015, 16:05
to że Ty masz to ja dobrze pamiętam. I coś z nimi też miałeś... tylko czy to mi łaskę robisz że zachowasz to w tajemnicy? Czy po prostu pytający będzie się teraz zastanawiał o co chodzi w tych personalnych wycieczkach?

Brwinów,
zapytaj w dzienniku budowy - Kopłuła Autorusa - jemu zdaje się montowała ta firma.
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopu%C5%82a-Autorusa
Jak poszukasz to znajdziesz też dziennik budowy kolegi wyżej, czyli Arturo72 (dziennik projekt Mila czy jakoś tak zaś).