PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma piec CHAFFOTEAUX & MAURY ???



MarcinF
02-09-2004, 23:46
Witam.
Mam zamiar kupić taki piec C&M Maya z zamknietą komorą. Cena wydaje się atrakcyjna.
Jeśli ktoś z forumowiczów posiada piec tej firmy to może podzieli się uwagami z eksploatacji.
Pozdrawiam

YaGi
03-09-2004, 07:49
Hej, MarcinF

Mam piec tej firmy (Alexia Comfort) ale jeszcze nie podłaczony. Ogólnie, na temat piecy tej firmy słyszałem same pozytywy. Piec cichy, prosty w obsłudze... jedyny minus to niewielka sieć serwisowa ale mam nadzieje że to się zmieni bo piece są dobre i w atrakcyjnej cenie.

Pozdrówka

YaGi

Wciornastek
10-09-2004, 13:19
Mam piec Celtic tej firmy już 8 lat, ogrzewa 100 m kw. Działa ale .....
W tej chwili ciągle się wyłacza, np. gdy siedzisz w wannie i chcesz dolać wody. Co roku trzeba go serwisować bo przy naszej wodzie mimo wielu cyrków dodawanych do systemu grzewczego wszędzie osadza się kamień. Jest w nim coś co nazywa się zaworem trójdzielnym (taka igliczka z oringami) wymienialiśmy już 3 X. Ale ogólnie gdy słucham doniesień o piecach renomowanych firm typu Vailland to chyba tańsze a problemy są te same. Jeśli chodzi o serwisowanie nigdy nie było kłopotu.[/list]

hugo
13-09-2004, 06:35
Do Wciornastek, jeżeli serwisujesz kocioł co roku a on odpłaca tobie wyłanczaniem podczas kąpieli to zmień serwisanta albo patrz mu na ręce podczas przeglądu, kolega serwisant musi wytrawić nagrzewnice od CO i CWU i po kłopocie.

idkam
13-09-2004, 22:22
Witam,

mieszkam w bloku i użytkuję kocioł ww. firmy od 4 lat.

Nawet za darmo nie chcę ... Serwisowany już ok. 6 razy.


M