PDA

Zobacz pełną wersję : Czy tak wykonaną hydraulikę można nazwać dobrze wykonaną robotą?



Amart-zg
15-11-2015, 15:40
kochani, jak w temacie. Przesyłam zdjecie tego co u mnie stworzono. Ja mam obawy .. potrzebuję opinii kogoś kto się na tym zna. 337698

piotrek0m
15-11-2015, 15:56
:lol2:
Zapytałbym bym wykonawcę dlaczego tak zapaćkał rury... nie zna innych metod przytwierdzania elementów?
I następnie poszukać innego... estetyka prac nie jest najwyższych lotów..

Amart-zg
15-11-2015, 20:26
Ale czy cos takiego moze miec wpływ na jakies przygody pozniej ? hydraulicy juz maja zaplacone i maja wrocic na poprawki. A czy jakiejs otuliny na rury niepowinny być ?

piotrek0m
16-11-2015, 07:36
Estetyka, otuliny, mocowania... wszystko składa się na obraz hydraulika. Nie świadczy o nim dobrze. Ktoś kto mało estetycznie wykonuje swoją pracę nie przykłada do niej wagi lub tego nie umie robić inaczej lub robi na odpierdziel i nie wiadomo co porobił na wcześniejszych etapach.

wiesiek6308
16-11-2015, 21:02
Jak mają zapłacone to czy wrócą i poprawią? Masz umowę podpisaną?

dar_o
16-11-2015, 21:13
robota fakt, niestaranna. zapaćkane solidnie.
Ale - ja tak na świeżo po własnych robotach. Wszystkim tak się łatwo na forach daje rady: poszukaj innego fachowca, zmień go - a przecież rzadko kiedy jest to tak naprawdę możliwe. bo albo "fachowiec" to znajomy, rodzina którą cieżko obrazić to grzech. Albo na lepszego fachowca trzebaby czekać 4-5 mcy, a kolejne roboty już poumawiane. i nie da się czekać - albo już zapłacone i ciężko reklamować...
najmniej z tego bym się tą otuliną przejmował - u mnie zrobili - ale jak patrzę na tę cieniutką czerwoną kilkumilimetrową warstwę izolacji, to ona chyba mnie ma ogrzewać optymizmem... bo nie sądzę by miała jakiś większy wpływ na termoizolację wody w środku tak izolowanej rurki.