PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka klimatyzacja w cenie do 4tys?



czarny_iwan
19-11-2015, 20:12
Mam zgryza z doborem klimatyzacji do remontowanego domku 35m2. Budynek z cegły obecnie niezamieszkały przewidziane ocieplenie w przyszłym roku. Klimatyzator byłby użytkowany głównie do ogrzewania pokoju 24m2. Gdyby były ostre mrozy to w wylewce mam zatopione kable grzejne. Miałem chęć na LG Prestige 3,5kW ale chyba obecnie niedostępne. Instalatorzy proponują LG Basic 3,5kW. Cena niezła ale parametry zwłaszcza na grzaniu dosyć słabe. Z braku Prestiga mogłaby być LG Deluxe Sirius. Jedna z firm poleciła klimę GREE Viola Perfekt lub Gree Change też 3,5kW. Nie wiem na co się zdecydować a chciałbym z montażem zmieścić się lub nieznacznie przekroczyć 4 tysiące. Trochę wyższa kwota możliwa jeśli by były dobre parametry. Proszę o podpowiedzi. Zależy mi zwłaszcza na dobrym grzaniu. Pozdrawiam Sławek

Tomasz Brzęczkowski
19-11-2015, 20:25
Mam zgryza z doborem klimatyzacji do remontowanego domku 35m2. Budynek z cegły obecnie niezamieszkały przewidziane ocieplenie w przyszłym roku. Klimatyzator byłby użytkowany głównie do ogrzewania pokoju 24m2. Gdyby były ostre mrozy to w wylewce mam zatopione kable grzejne. Miałem chęć na LG Prestige 3,5kW ale chyba obecnie niedostępne. Instalatorzy proponują LG Basic 3,5kW. Cena niezła ale parametry zwłaszcza na grzaniu dosyć słabe. Z braku Prestiga mogłaby być LG Deluxe Sirius. Jedna z firm poleciła klimę GREE Viola Perfekt lub Gree Change też 3,5kW. Nie wiem na co się zdecydować a chciałbym z montażem zmieścić się lub nieznacznie przekroczyć 4 tysiące. Trochę wyższa kwota możliwa jeśli by były dobre parametry. Proszę o podpowiedzi. Zależy mi zwłaszcza na dobrym grzaniu. Pozdrawiam Sławek
Ja mam 2kW toshibę w sklepie 35m2 - szkoda , że mniejszych nie produkują. 3,5kW na dom do 150m2 zakładamy 5kW na 200m2

czarny_iwan
20-11-2015, 19:41
Panie Tomaszu bardzo prosiłbym o odpowiedź bardziej w temacie. Domek odziedziczony po dziadkach jest jaki jest i nie dam rady zrobić z niego energooszczędnego. Ja chcę samochód 4-ro cylindrowy Pan doradza 2 cylindry a nawet jeden. Kiedyś po rozmowie telefonicznej wysłałem do Pana meila z prośbą o ofertę na klimatyzację i wentylację mechaniczną do tego domku. Odpowiedzi do dzisiaj nie dostałem a już kilka miesięcy minęło. Pozdrawiam. Sławek

perm
20-11-2015, 20:31
Panie Tomaszu bardzo prosiłbym o odpowiedź bardziej w temacie. Domek odziedziczony po dziadkach jest jaki jest i nie dam rady zrobić z niego energooszczędnego. Ja chcę samochód 4-ro cylindrowy Pan doradza 2 cylindry a nawet jeden. Kiedyś po rozmowie telefonicznej wysłałem do Pana meila z prośbą o ofertę na klimatyzację i wentylację mechaniczną do tego domku. Odpowiedzi do dzisiaj nie dostałem a już kilka miesięcy minęło. Pozdrawiam. SławekSorry ale naiwny jesteś bardzo. Omijaj Brzęczkowskiego z daleka. Chwalił się ostatnio, że robi generator grawitacyjny dający darmową energię. :D:D:D Na pewno chcesz, by coś ci doradzał lub sprzedał?

asolt
20-11-2015, 21:24
:D:D:D Na pewno chcesz, by coś ci doradzał lub sprzedał?

Jest ryzyko, jest zabawa, widac niektórzy lubią takie klimaty

czarny_iwan
20-11-2015, 23:08
Jak zaproponuje coś dobrego w niezłej cenie to czemu nie. Ale możecie coś powiedzieć o klimatyzatorach GREE Change? Coraz bardziej się skłaniam do tej klimy ale nie mam zbyt wielu informacji. Ostatnio zaproponowano mi LG Basic a to wydaje mi się niezbyt dobre do ogrzewania.

_John
21-11-2015, 22:46
Wystrzegaj się LG jak ognia.
Gree to dobry sprzęt.