PDA

Zobacz pełną wersję : podłoga do salonu



aaasandraaa
22-11-2015, 17:33
Dobry wieczór, chciałam się doradzić, mieszkam sama, niestety nie mogę aktualnie liczyć na pomoc żadnego mężczyzny :P Chce zmienić podłogę w salonie, aktualnie mam drewnianą lecz jest ona już wiekowa. Przeglądając wczoraj różne strony z podłogami, natrafiłam na
http://www.kwadroceramika.com/uploads/collections/30/cada_polaranz-11_large.jpg
i nawet spodobał mi się ten wzór. Jednak w ogóle nie znam tej strony. Co sądzicie o tym wzorze? i czy ktoś z Was zamawiał z tej strony?

joliska
22-11-2015, 20:48
Do czego ma pasować ta podłoga? Jaki jest styl wnętrza? Meble?

EDIT: skoro nie znasz tego sklepu, wybierz inny sprzedający płytki Paradyż

marduk
22-11-2015, 22:37
Hm,
a jaki jest związek braku faceta z wyborem wzoru z płytek na podłogę?

stefan_ems
22-11-2015, 23:32
Hm,
a jaki jest związek braku faceta z wyborem wzoru z płytek na podłogę?
Nie będzie na kogo zwalić winy, więc trzeba się z tym wyborem bardziej postarać.

majkimajek
24-11-2015, 15:12
Nawet ładnie to wygląda, ale sprawia, przynajmniej na mnie bardzo "zimne" wrażenie (w szczególności te jaśniejsze płytki).
Przypomina mi to raczej hol w jakimś budynku publicznym (lub kościele!), niż ciepły, przytulny salon. Niedługo i mnie czeka robienie podłóg i od początku wiedziałem, że płytki tylko w kuchni i łazienkach - z ogrzewaniem podłogowym oczywiście, a salon - naturalne drewno. Jeśli nie masz ogrzewania podłogowego, to płytki w salonie nie są najlepszym pomysłem. Drewno jest przyjemniejsze w "dotyku".

DannyK
24-11-2015, 22:25
Mnie się kompletnie nie podoba pomysł robienia płytek w salonie, zdecydowanie wolę drewno;)