PDA

Zobacz pełną wersję : ma ktoś może doświadczenie ze studiem "archigraph"



pawelurb
03-09-2004, 19:19
znalazłem stronkę z projektami studia "Archigraph" http://www.archigraph.pl , ciekawi mnie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym studiem? podoba nam się jeden z ich projektów gotowych, ale nie wiem jak u nich z solidnością i dokładnością, wiele dobrego czytałem tutaj np. o studiu "Atrium" a może ktoś ma projekt z "Archigraphu" ?

pawelurb
03-09-2004, 19:41
pdoba mi się z tego studia projekt "VIVERONE" co o nim sądzicie? nie chodzi o wygląd bo to sprawa gustu, ale o to czy nie jest zbyt skomplikowany i drogi w wykonianiu, czy wnętrza są rozplanowane odpwiednio? czy Forumowicze z doświadczeniem może widzą w nim jakieś "Haki" chętnie poznam uwagi kogoś z doświadczeniem budowlanym lub architektoniczno-konstrukcyjnym, lub doświadczonych budowlańców-amatorów, z góry dzięki, bo decyzja już niebawem. ( WZ będę miał za około 2 tygodnie i bede musiał kupić jakiś projekt ) i nie chciałbym czegoś "wtopić" już na początku.

Dorot
03-09-2004, 20:28
Mój dom zaprojektowany został przez Archigraph z Krakowa (projekt indywidualny), osobiœcie jesteœmy z projektu i usług architektów Archgraph'u bardzo zadowoleni, a nie należymy z mężem do osób mało wybrednych. Każdš naszš zmianę, poprawkę, pomysł nanosili na projekt bez żadnych problemów, doradzali jeœli wprowadzane przez nas zmiany byłyby zbyt kosztowne w póŸniejszej realizacji, doradzali i podpowiadali tańsze technologie. My osobiœcie polecamy! :P

pozdrowienia Dorot

Dorot
03-09-2004, 20:36
Zapomniałam dodać, że projekt był opracowany bardzo profesjonalnie. Wykonawcy, którzy widzieli nasz projekt mówili, że rzadko kiedy architekci robią tak profesjonalne i dokładne opracowania. :)

z pozdrowieniami Dorot

mialek
04-09-2004, 15:24
Patrz http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6125&highlight=archigraph

pitor
05-09-2004, 17:17
wszystko opracowane profesjonalnie i bez udziwnień. przez ręce biurokratów przeszedł bez problemu i szybko uzyskałem pozwolenie na budowę. na zamówienie opracowali mi jeszcze kosztorys. polecam archigraph