PDA

Zobacz pełną wersję : Zrobili mi tynki



Maciek-L
03-09-2004, 21:01
Dzisiaj byłem odwiedzić swoją budowę (niestety pracuję dużo i nie codziennie bywam na budowie) chłopaki kładą tynki gipsowe z agregatu. Po wielu przemyśleniach i przeczytaniu dużej ilości informacji zdecydowałem się właśnie na ten rodzaj tynku wewnętrznego. Wziąłem dwu metrową poziomicę i sprawdziłem pomieszczenia już zrobione. Okazało się, że :lol: wszystko jest równo i gładko. Tynki co prawda jeszcze mokre, ale w porównaniu z trdycyjnymi wyglądają dużo lepiej. Zobaczymy jak sprawdzą się w eksploatacji.

Daniel Starzec
04-09-2004, 08:16
Jak cenią taką prace.

thalex
04-09-2004, 08:26
I ile jest maksymalny prześwit ( w milimetrach) między ścianą a poziomnicą? A może nie ma nic prześwitu :o

Maciek-L
04-09-2004, 15:31
Jak cenią taką prace.

19 zł./m2 praca + ich materiał, ale chcą coś jeszcze wyszarpnąć, mówią , że w wielu miejscach musieli dołożyć gipsu(nierówne ściany)


I ile jest maksymalny prześwit ( w milimetrach) między ścianą a poziomnicą? A może nie ma nic prześwitu

Przykładałem 2 metrową poziomicę w niektórych miejscach był prześwit, ale mały nie mierzyłem (kartka papieru by przeszła). W wielu miejscach prześwitu nie było. Poziom trzymany w oczku, przeważnie w samym środku, tylko w sypialni pęcherzyk powietrza zbliżył się do kreski w oczku. Jak do tej pory jestem zadowolony. Zobaczymy jak zakończą prace.