PDA

Zobacz pełną wersję : Profile Plustek



mawoo
04-09-2004, 18:12
Mam w niedalekich planach wymianę okien. Zaproponowano mi profile Plustek. Czy ktoś może mi coś o nich powiedzieć ? Chodzi o model standardowy, 3-komorowy. Jak te profile mają się do profili Veka ?

invx
04-09-2004, 18:56
Plustek ... to chyba skanery :wink:

invx
04-09-2004, 18:58
Plustek ... to chyba skanery :wink:

mawoo
04-09-2004, 19:51
hehe :) tez, ale sa i profile okienne ...

Pawel P.
05-09-2004, 21:57
Kupiłem w kwietniu okna z tymi profilami do nowego domu - cenowo i jakościowo wydają mi się korzystnie, reasumując ogólnie (na razie) bez zarzutu.
Pozdrawiam

mieczotronix
05-09-2004, 23:11
ja mam w swoim mieszkaniu, białe, od 5 lat
Generalnie bez zarzutu, może tylko trochę pożółkły ale tylko na tej powierzchni, która jest zwrócona do góry i na której może stać woda. Przebarwienia są jakby w kształtach kropli wody.

jareko
06-09-2004, 00:18
Mam w niedalekich planach wymianę okien. Zaproponowano mi profile Plustek. Czy ktoś może mi coś o nich powiedzieć ? Chodzi o model standardowy, 3-komorowy. Jak te profile mają się do profili Veka ?
skoro prosiles o porownanie - wybacz - nie ma czego porownywac. Wybierz VEKE

jolly
06-09-2004, 07:56
Ja też będę miała okna z profila Plustek...

Czasem i markowe rzeczy wydają się gorsze od tych zwykłych...

wszystko robi reklama!!!

Co mi ma się stać z tymi oknami, wypaczą się, zżółkną, schudną? okno to okno, ma mieć izolację i to wszycho...

jareko
06-09-2004, 08:26
...Co mi ma się stać z tymi oknami, wypaczą się, zżółkną, schudną? okno to okno, ma mieć izolację i to wszycho...
niby tak - ale zanim napisalas, ze okno to okno wyszczegolnilas wszystko co stac sie z nim moze :lol:
Niech Pchelek swe trzy grosz dorzuci :)
Moim zdaniem mawoo jesli mozesz wybierac to wybierz jednak VEKE - i nie dlatego, ze nazwa i marka znana od lat. Z innych wzgledow ale wybor i tak nalezy do Ciebie