PDA

Zobacz pełną wersję : Ciemny gres na podłogi- trudny w utrzymaniu?



beatrycza
01-12-2015, 21:17
Witajcie:) na dniach muszę się zdecydować jaki gres wybrać na podłogi- do kuchni, wiatrołapu i holu planuje dać ten sam.Czy ktoś z Was użytkuje płytki Tubądzin Epoxy graphite czy co mnie bardziej interesuje Intero Nero lub Grafit z Paradyża???Jakie są w utrzymaniu czystości? czy na ciemnych płytkach, ale nie czarnych widać bardzo kurz ( np.w wiatrołapie)? Jak sprawuje się Epoxy, oczywiście chodzi mi o płytki matowe.Jest w strukturze trochę szorstki- czy nie będzie trudny do mycia? nie wchłania barwników z kolorowych pokarmów???
Jeżeli chodzi o koncepcję wnętrz to podoba mi się coś takiego:
339299
339300

pozdrawiam

panfotograf
01-12-2015, 21:52
Ktoś mi się skarżył że ma ciemny parkiet i każdy kurz widać. Ciemne płaszczyzny powodują że jest ciemniej w pomieszczeniach i optycznie pomniejszają wnętrze.

beatrycza
02-12-2015, 11:44
Ktoś mi się skarżył że ma ciemny parkiet i każdy kurz widać. Ciemne płaszczyzny powodują że jest ciemniej w pomieszczeniach i optycznie pomniejszają wnętrze.

Dużo tego nie będzie- raptem ok. 19 mkw- kuchnia,klatka schodowa i wiatrołap.Reszta jasne panele-więc bardzo ciemno nie będzie.Do tego duże przeszklenia i jasne ściany.