PDA

Zobacz pełną wersję : Sas Slim MultiFlame - ustawienia



marcellm
04-12-2015, 09:20
Witam wszystkich użytkowników forum.
Posiadam kocioł Sas Slim z palnikiem na pellet MultiFlame. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś postada taki kocioł? Chciałbym podpytać jakie macie ustawienia? Ile peletu spala?

Aaron71
08-01-2016, 18:10
Witam wszystkich użytkowników forum.
Posiadam kocioł Sas Slim z palnikiem na pellet MultiFlame. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś postada taki kocioł? Chciałbym podpytać jakie macie ustawienia? Ile peletu spala?

Witam przy obecnej temperaturze zewnątrz bez regulatora pokojowego temp w domu 21stopni okolo37do 40 intelektu na dobę.włączony Pod ustawienia fabryczne
Jeśli uda Ci że ustawić lepiej daj znac
Pozdrawiam arek

kulczyk77
18-01-2016, 13:44
Witam,
posiadam ten sam piec oraz sterownik multifun.
Dom 140 m z czego ok 120 m to podlogowka.
Spalanie ok 30 kg na dobe
Wlaczona funkcja PiD
korekta paliwa - 15%
korekta nadmuchu -21%

Pepa87
31-01-2016, 17:24
Witam
Posiadam taki kociol od 2 tygodni. Dom 120m2, nieocieplony. Spalanie jak narazie nieziemskie bo ok 60kg. Tlumaczylem to wygrzewaniem ale juz od kilku dni w domu temp. 22 i więcej a spalanie nie spada. W PiD standard nie osiaga nawet zadanej 55 stopni. Wczoraj włączony na turbo. Ocenic bd mogl dopiero jutro. Domyslam sie ze dużo ciepła ucieka przez nieocieplone mury ale takie spalanie mnie dobija. Jestem w kontakcie z serwisem ale sami juz nie wiedzą jak mi pomóc. Pewnie mnie odwiedzą chyba ze ktos cos doradzi