PDA

Zobacz pełną wersję : Brodzik z KO?A na styropianie - skrzypenie.



Paty
06-09-2004, 14:03
Zamontowałam brodzik z Koła , plastikowy z wewnętrznym wypełnieniem ze styropianu. W takiej formie ten brodzik przymocowuje się do podłogi i na nim montuje kabinę.
Po zamontowniu, po kilku dniach od montażu po wejściu do brodzika i niewielkim poruszaniu sie w nim zaczął skrzypieć. Skrzypi ten styropian wewnątrz.
Gdy wchodziłam do niego przed montażem równiez skrzypiał, zgłosiłam to do sprzedającego ten kazał mi położyć na równej wykafelkowanej powierzchni i spróbowac "pochodzić'. Nie skrzypiał. Zastanawia mnie to czy fakt, że płytki w łazience maja trochę chropowatą powierzchnię może to powodować . Przy sprawdzaniu "na sucho"brodzik był postawiony w kuchni na gresie.
Czy to może mieć jakieś znaczenie - powłoka płytek.
Czy spotkaliście sie z czymś takim.
Paty.

Przekorek
06-09-2004, 14:13
Spotkalismy sie - wraz z tyciem wzrasta skrzypienie :lol: . Tylko pilnuj szczelności spoin wokoło, a bedzie dobrze. Prawdopodobnie styropian byl zbyt miękki (FS 15, zamiast FS 20) i sie ugina. żeby poprawić trzeba by zerwać - więc już prościej schudnąć. :o

Paty
06-09-2004, 14:15
Ale ja waże 50 kg.
Yo co ma powiedzieć mój mąż który ma setkę.
Pewnie niedługo wpadnie do środka. :wink:

rafał ...
06-09-2004, 14:33
te badziewia tak mają, my mamy brodzik z kabi, który jest wypełniony stropianem lub czymś podobnym w dodatku nie na całej powierzchni tylko częściowo, skrzypiał strasznie. Wpakowałem w niego pół tuby pianki takiej jak do używa się przy montażu okien i problem rozwiązany, teraz tawet nie pisknie.

Paty
06-09-2004, 15:59
Ale którędy mam wcisnąć ten silikon?
Paty