PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi wewnętrzne najczęściej wybierane-ankieta



mnowak355
02-01-2016, 13:33
Witam
W związku z tym że jakiś czas temu zajmowałem się wykańczaniem wnętrz, konkretnie wykonywaniem mebli na zamówienie chciałbym poprosić Was o opinie na temat drzwi. Ostatnio wczytałem się w wątek dot. drzwi wewnętrznych i problemów z jakimi borykają się ludzie chcący kupić dobrej jakości drzwi w rozsądnej cenie. Chciałbym prosić o udział w ankiecie jakie drzwi i w jakiej cenie kupowaliście.
Pozdrawiam i serdecznie dziękuję.

mnowak355
03-01-2016, 11:16
Witam
Widzę że parę osób odwiedziło wątek-dziękuję, szkoda że tylko jedna osoba była uprzejma zagłosować-bardzo dziękuję.
Chciałbym wyjaśnić motywy mojego postu i ankiety. Jak napisałem w swoim poście zajmowałem się szeroko rozumianą stolarką wewnętrzną. Po przeczytaniu wątku dot. drzwi wewnętrznych stwierdziłem że macie Państwo problem z kupnem/zamówieniem dobrych drzwi wewnętrznych. Jeśli są dobre są drogie lub bardzo drogie, natomiast jakość tanich drzwi jest poniżej krytyki.
Z mojego wyliczenia wynika że ceny niektórych drzwi (gotowego wyrobu) są niższe niż sam materiał na dobrej jakości drzwi. W związku z tym że dla rzemieślnika wykonanie jednostkowego egzemplarza jest mało rentowne a dla zamawiającego po prostu drogie. Moja ankieta ma na celu określenie jakie drzwi kupowane/wybierane są aktualnie najczęściej. Co za tym idzie czy dało by się zbierać po kilka kilkanaście osób i wykonywanie większej serii jednakowych/podobnych drzwi. Z punktu widzenia wykonawcy spadnie cena jednostkowa dla kupującego była by lepsza cena. Reasumując uczciwa cena (uczciwy zarobek dla wykonawcy) za porządną jakość dla kupującego.
Mam nadzieję że zachęci to więcej osób do głosowania.
Pozdrawiam

Isabela
03-01-2016, 11:26
Zagłosowałam :)

mnowak355
03-01-2016, 11:35
Widzę dziękuję.
:yes:

Bejaro
03-01-2016, 11:48
Nowoczesne gładkie w sensie powierzchni lakierowane na mat plus drewno a raczej fornir nie ma takiej mieszanej opcji więc mój głos tu

mnowak355
12-01-2016, 09:34
Witam. Serdecznie dziękuję wszystkim za głosy i zapraszam następne osoby.

pozdrawiam

mnowak355
12-01-2016, 15:16
NIE NOOOOOO!!!!!! ponad 300 odwiedzin i tylko 5 głosów.

slav20
14-01-2016, 07:43
Powiem tak - ja zamawialem u rzemieslnika drzwi z litego drewna sosnowego o wymiarach i ksztalcie sprecyzowanych przeze mnie w cenie srednich drzwi okleinowanych folia. Jestem z nich bardzo zadowolony a i pewnie rzemieslnikowi sie to oplacilo skoro je wykonal i zamontowal :) Do tego oscieznice na konkretny wymiar.

mnowak355
14-01-2016, 16:48
I tak być powinno Kolego salav20.

Widzę że coś drgnęło. Zapraszam do głosowania.

Joa_poznan
15-01-2016, 11:52
Ja miałam duży problem z zakupem dzwi, ponieważ wymarzyły mi się przesuwne (mało miejsca w pokoju), okazało się, że większość producentów do zwykłego skrzydła dolicza sobie kilkadziesiąt procent za opcję przesuwną + cały system + zazwyczaj niebotycznie droga dostawa... Ostatecznie udało mi sie upolować jakiś zestaw na allegro o połowę tańszy i okazało się, że jakość jest nawet całkiem dobra. Więc można.