PDA

Zobacz pełną wersję : Wentylacja mechaniczna - poszukiwania dobrych fachowców



Ksosik
04-01-2016, 22:35
Witam, nie wiem, czy dobre miejsce na taki post, ale w końcu zależy mi na opinii osób, które już zbudowały dom.

Szukam dobrej, sprawdzonej firmy z okolic Gniezna, Wrześni, Inowrocławia, Poznania, która zajęłaby się instalacją wentylacji mechanicznej z rekuperatorem w moim domu, ale zależy mi na fachowym doradztwie, od początku do końca, na firmie, która przeliczy, dobierze i doradzi. Czy jest ktoś, kto może z czystym sumieniem polecić taką firmę w powyższych lokalizacjach? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

noc
04-01-2016, 23:19
Nie musi być to firma z Twojej okolicy. Projekt, uzgodnienia, umowę itp, można ustalić telefonicznie/e-mailem.
Sam montaż instalacji to 2 a najwyżej 3 dni dla paru ludzi nieco obytych w temacie.
U mnie montowała firma z Częstochowy, na "S". Była w miarę ok. Podobno lepsza stamtąd jest na "T". Paru forumowiczów zajmowało się tym. Poczytaj w dziale o wentylacji.

gosiasad
05-01-2016, 16:32
Nam robiła Tora z Częstochowy. Dom pod Warszawą. Ważne! Dla nas Fachowcem od wentylacji jest u nich Marek Giermek, nikogo innego nie chcieliśmy. Jesteśmy zadowoleni.

09-01-2016, 01:17
A u nas na forum najlepszy.m fachowcem w tej dziedzinie jest pan Tomasz B. - guru i idolk wszystkich uzytkowników WM i reku

noc
09-01-2016, 20:44
Jeśli nie dodasz jakiejś emotikonki, to ktoś może w to uwierzyć!
Chyba że tak na poważnie, to raczej mów za siebie.

FeniX1
10-01-2016, 14:09
Dołączam się do tematu. Sam poszukuję firmy do tego konkretnie zadanie (założenie rekuperacji) najchętniej z małopolskiego...
Santosz ja nie znam Pana Tomasza B. i potraktowałem Twoją uwagę na poważnie.... Najchętniej niech się wypowiedzą ludzie mający i zadowoleni z montażu/użytkowania.

Ksosik
10-01-2016, 19:00
Czytam od dłuższego czasu forum to i inne i jak widzę posty pana Tomasza B. to ręce opadają, bo każdy temat zaczyna sprowadzać na inne tory. Potem aż nie chce się czytać.

Elfir
10-01-2016, 19:20
Dołączam się do tematu. Sam poszukuję firmy do tego konkretnie zadanie (założenie rekuperacji) a.

Masz wybrany model rekuperatora?

Ksosik
10-01-2016, 19:28
Witam, proszę o opinie na temat tego rekuperatora: AirPack 300 Thessla green, dostałem ciekawą ofertę, ale interesują mnie Wasze doświadczenia i opinie nt. tego modelu. Dom parterowy, ok. 120 m2, 4 osoby będą mieszkać. Pozdrawiam

Elfir
10-01-2016, 19:33
chyba lepiej takie pytanie zadać w dziale "wentylacja"

FeniX1
10-01-2016, 20:05
Masz wybrany model rekuperatora?

niestety nie. Chciałem w tej kwesti liczyć na doświadczenie ekipy ,która się tym zajmuje zawodowo i zna się na urządzeniach, lub poznać tutaj jakieś szczególnie polecane modele ? Przypuszczam ,że ludziom nie mającym doświadczenia z innym rekuperatorami aniżeli swoim cięzżo będzie coś polecić.

noc
10-01-2016, 23:38
Reku o wydajności 300m3 spokojnie wystarczy na 4 ludzi w domu 120m2. Standardowo ustawisz na ok.100m3 i wentylacja będzie wystarczająca. Na imprezy, zjazdy rodzinne, przewietrzanie itp ustawisz na 200-300m3 i wystarczy. Ja użytkuję Renovent Exellence Large, jest aż nadto wystarczający. AirPack-i przewijają się gdzieś na tym forum, mają raczej pozytywne opinie. Możesz taki zakupić, niezły wybór.

Konsultant marki Junkers
18-03-2016, 13:24
Witam, nie wiem, czy dobre miejsce na taki post, ale w końcu zależy mi na opinii osób, które już zbudowały dom.

Szukam dobrej, sprawdzonej firmy z okolic Gniezna, Wrześni, Inowrocławia, Poznania, która zajęłaby się instalacją wentylacji mechanicznej z rekuperatorem w moim domu, ale zależy mi na fachowym doradztwie, od początku do końca, na firmie, która przeliczy, dobierze i doradzi. Czy jest ktoś, kto może z czystym sumieniem polecić taką firmę w powyższych lokalizacjach? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Witam,

Nawiązując do tematu wyboru sprawdzonego rekuperatora wraz z montażem polecam wybór rekuperatora AerastarComfort marki Junkers. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek specjalizujących się w instalacjach grzewczych na rynku. Posiadamy również rozbudowaną sieć autoryzowanych instalatorów na terenie całego kraju, których wyszukiwarka znajduje się na stronie www.junkers.pl. Dysponujemy również całodobową infolinią pod numerem telefonu: 801 600 801. Szczegółowe informacje o rekuperatorach marki Junkers można znaleźć na stronie internetowej http://www.junkers.pl/produkty/rekuperacja/aerastarcomfort.html.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers