PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam fachowca do wymiany pieca centralnego ogrzewania, Orzesze



Seweryn33
05-01-2016, 11:37
Chcę wymienić w domu piec c.o. Rodzice mają już swoje lata dlatego postanowiłem zająć się wszystkim sam.
Szukam fachowca który zrobi to porządnie i przy okazji nie zedrze ze mnie majątku :p Mieszkamy w Orzeszu, więc fachowiec najlepiej z tych okolic.

daniel.m
07-01-2016, 15:16
wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i na pewno wyskoczy Ci sporo namiarów. a co do cen to pewnie i tak potrzeba indywidualnej wyceny.

patryk2000
08-01-2016, 14:49
To ja mam namiary na pana Jacka z PGB system. U mnie montowali całą instalację wraz z piecem c.o. W mojej ocenie znają się na swojej robocie, bo wszystko dobrze mi chula... Duży plus również za to, że wyrobili się w umówionym terminie...

Seweryn33
11-01-2016, 15:13
wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i na pewno wyskoczy Ci sporo namiarów. a co do cen to pewnie i tak potrzeba indywidualnej wyceny.

Dzięki, ale wolę kogoś z polecenia, niż pierwszego lepszego "fachowca" z wyszukiwarki.


To ja mam namiary na pana Jacka z PGB system. U mnie montowali całą instalację wraz z piecem c.o. W mojej ocenie znają się na swojej robocie, bo wszystko dobrze mi chula... Duży plus również za to, że wyrobili się w umówionym terminie...

Dzięki ;) A powiedz mi czy orientujesz się jak u nich z terminami? Czekałeś długo żeby zajęli się Twoim zleceniem?