PDA

Zobacz pełną wersję : Beckers Designer White



abunia
06-01-2016, 14:48
Może ktoś ma tą farbą pomalowane ściany ?Czy jest to zimny odcień?Jak z czyszczeniem?

Isabela
06-01-2016, 16:52
Jak miło Cię znowu widzieć :) Lepszą opinię ma Tikkurila Super White. Na jakim odcieniu zależy i jakie wnętrze ma być nią potraktowane?

Pusia&Kssawery
06-01-2016, 18:17
Może ktoś ma tą farbą pomalowane ściany ?Czy jest to zimny odcień?Jak z czyszczeniem?

My użyliśmy tej farby.
Nie wiem czy to zimny odcień, ale jest taki biało-biały, głęboko matowy i pięknie się zmywa.

abunia
06-01-2016, 19:18
Isabela długo się nie odzywałam bo u mnie straszne opóźnienia...jak widzisz dopiero teraz wybieram farbę :p Na początku chciałam Fluggera Off White (dalej bardzo chcę:-) ), ale trochę popłynęliśmy z kasą podczas remontu i teraz szukam tańszej farby -dobrze zmywalnej bo przy moim urwisie to podstawa :-) Mam zamiar pomalowąć nią wszystkie pomieszczenia oprócz łazienki.A Ty chyba też (z tego co pamiętam) miałaś część białych ścian- jakiej farby używałaś?

abunia
06-01-2016, 19:20
Pusia&Kssawery czy jest szansa zobaczyć Twoje wnętrza pomalowane Beckers Designer White? :-)

Pusia&Kssawery
06-01-2016, 20:02
Pusia&Kssawery czy jest szansa zobaczyć Twoje wnętrza pomalowane Beckers Designer White? :-)

Tak, oczywiście w moim dzienniku (ok. 44 strony).
Wszystko co jest na biało to Beckers Designer White.
Nie mam dzieci, ale mam w domu 5 kotów i psa - więc zmywalność farby musi być super.

Isabela
06-01-2016, 20:35
Abuniu, ja rzeczywiście wszystkie ściany i sufity pomalowałam Fluggerem. Sypialnia jest śmietankowa (chciałam, by było tam przytulnie i miękko), a pozostałe wnętrza, poza szarym przedpokojem, są w odcieniu bieli. Zmywalność przeszła moje najśmielsze oczekiwania.