PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o profile okienne PCV ERGO Plus



czytelnik
07-09-2004, 17:08
Pytałemo to w innym watku, ale tam się zagubiło wśród innych wypowiedzi, więc przeklejam i pytam jeszcze raz w oddzielnym wątku.

Developer budujący mój szeregowiec wstawił nam okna z profili Ergo Plus, takie jak opisane są na poniższej stronie (z uszczelnieniem zewnetrznym)

http://www.azoty.tarnow.pl/?doc=oferta&id=222

Wcześniej miały być profile Veka chyba euroLINE (niestety niedopatrzenie w umowie, że nie wpisaliśmy nazwy profili tylko parametry techniczne okien).

Do okien tych są okucia firmy Gretsch-Unitas, wsp.K szyby = 1.1 (szyba heroglas)
Producent okien firma Euroenergia spólka z o.o. (przed zmianą nazwy DGG Toruń)

chciałem zapytać co warte są te profile Ergo Plus, czy można się obawiać że okna z nimi mogą sprawiać jakieś problemy i jak wypada porównanie tych profili do profili Veka (3 komorowych) ?

z góry dziękuję za odpowiedzi

czytelnik
08-09-2004, 14:00
Może ktoś się jednak spotkał z takimi profilami ?

jareko
08-09-2004, 20:53
....Developer budujący mój szeregowiec wstawił nam okna z profili Ergo Plus, takie jak opisane są na poniższej stronie (z uszczelnieniem zewnetrznym)
http://www.azoty.tarnow.pl/?doc=oferta&id=222 Wcześniej miały być profile Veka chyba euroLINE (niestety niedopatrzenie w umowie, że nie wpisaliśmy nazwy profili tylko parametry techniczne okien). Do okien tych są okucia firmy Gretsch-Unitas, wsp.K szyby = 1.1 (szyba heroglas)
Producent okien firma Euroenergia spólka z o.o. (przed zmianą nazwy DGG Toruń) chciałem zapytać co warte są te profile Ergo Plus, czy można się obawiać że okna z nimi mogą sprawiać jakieś problemy i jak wypada porównanie tych profili do profili Veka (3 komorowych) ?...
nie zetknalem sie ale chcialbym cie z lekka uspokoic. Realnie nie masz juz wyboru - masz okna i jesli tylko producent nie poszedl na skroty i nie zaoszczedzil tu i owdzie powinienes byc zadowolony.Masz rekojmie o ile sie nie myle 4 letnia wiec jak tylko cos bedzie nie tak - reklamuj - zapytaj na priv Pchelka co o nim sadzi
Co do firmy - poprzedniczka (DGG) miala dobra opinie - a w sumie jak znam zycie to ci sami ludzie na produkcji dzialaja :)