PDA

Zobacz pełną wersję : Osiedle pod Poznaniem



Joa_poznan
18-01-2016, 10:03
Jestem właśnie na etapie zakupu własnego M. Finanse mam ograniczone, a wymagania spore ;) Dlatego chcę przenieść się pod miasto - duży metraż, świeże powietrze, ogród i rozsądna cena. Byłam już w kilkunastu miejscach i na 95% jestem zdecydowana na Osiedle Zacisze w Mrowinie (www.plastbud-developer.pl) - i tu pytanie do forumowej społeczności: jest ktoś, kto może się wypowiedzieć na temat tego dewelopera? Znalazłam kilka pozytywnych opinii w necie, zagadałam też jakichś mieszkańców i było ok, ale może tu też znajdę jakieś wsparcie? Wydaje się, że nic mnie tam negatywnie nie zaskoczy, domki są ładne, dojazd niezły, ale zawsze łatwiej podjąć decyzję na podstawie dodatkowych opinii. Z góry dziękuję za pomoc!

Coexist4you
07-02-2016, 16:16
Cześć.
Mój kolega kupił mieszkanie w Mrowinie - Osiedle Zacisze. Cena była ok, bo około 270 tys. zł - w sumie to dom bo jest ogród około 150 metrów. Wyjście jest bezpośrednio na taras. Do Tarnow ajest rzut beretem 4 km a do Rokietnicy 3 km, Szamotuły 15 minut Jazdy a do Poznania 8 km. Dużo opisu jest na stronie www.nowemieszkania.eu i tam zobacz dokładny opis. Deweloper teraz zamieścił pakiety wykończenia mieszkania w panele, drzwi z montażem za 7,5 tysięcy więc jak wykończysz łazienkę w 2 dni zamontują tobie stolarkę.