PDA

Zobacz pełną wersję : Uzbrojenie



wiolcia
07-09-2004, 20:09
Czy działkę, która leży pomiędzy dwiema innymi które są uzbrojone w wodę, prąd i gaz, można nazwać uzbrojoną? Czy też uzbrojenie oznacza że nitka z prądem, wodą i gazem idzie drogą przy ogrodzeniu działki?

Pagin
07-09-2004, 20:18
Witam,
Trzymajac sie terminologii wojskowej uzbrojenie zolnierza to nie karabin jego kolregi lecz jego wlasny :D . Zatem dzialka uzbrojona to dzialka na ktorej terenie sa przylacza mediow
Pozdrowienia

gosciu01
07-09-2004, 22:02
w ekstremalnym przypadku okaże się, że ZE nie podłączy Ci prądu, bo linia jst na maxa obciążona, a ZG nie podłączy Ci gazu bo nadmiernie spadłoby ciśnienie ...

Działka uzbrojona to znaczy uzbrojona, a nie uzbrojona u sąsiada.

Cz.

pawelurb
07-09-2004, 23:08
a jak przy granicy jest wodociąg, kanalizacja, i kable z prądem + zapas mocy w trafo to nalezy uznać za uzbrojoną? wystarczy tylko przyłączyć budynek do istniejącej infrastruktury.... to wtedy uzbroona czy nie? ja chciałem sobie "uzbroić" ale ci od wody i prądu powiedzieli ze ok, ale najpierw musi być budynek, bo inaczej nie ma jak przyłączy wykonać , np. zamontować wodomierza... pozatym do wykonania przyłącza potrzebmny jest projekt, a ten jest robiony do konkretnego budynku nikt nie chciał mi przyłączyć na działkę prądu i wody , dopiero jak zbuduję....

Jarek.P
08-09-2004, 08:02
a jak przy granicy jest wodociąg, kanalizacja, i kable z prądem + zapas mocy w trafo to nalezy uznać za uzbrojoną?

Nie ;)
Ona przy takich założeniach będzie najwyżej możliwa do bezproblemowego uzbrojenia, ale w dalszym ciągu nieuzbrojona. Za uzbrojona będziesz ją mógł uznać dopiero wtedy, gdy będziesz miał w granicy działki wykonane przyłącza.

J.