PDA

Zobacz pełną wersję : rzeczoznawca - dachówka



mariof
07-09-2004, 21:15
Pomocy czy ktoś korzystał z usług rzeczoznawcy?

Super firma WIENERBERGER dostarczyła mi przez hurtownię dachówkę, niestety dachówka była źle spakowana w związku z powyzszym na budowę dotarło 20% uszkodzonego towaru (pościerana, wykruszona politura), mój dach stoi bo kierownik regionu WIENERBERGER-a twierdzi ze dachowka jest dobra a ja twierdze ze to 3 gatunek no i .... tym sposobem nie mam jedej polaci dachu. Nie wiem co robic, wprawdzie nie zapalacilem jeszcze za caly towar i nie mam na razie zamiaru placic (za 3 gatunek), ale dach zrobic trzeba. A i hurtownia zacznie mnie w końcu ścigać.
Kurde czy ktoś kupuje w sklepie garnitur albo sukienkę z dziurą a właściciel sklepu mówi że to I gat - płać pan i kupuj !!!!!!!!!!!!
I pomyśleć że to ja chciałem się budować....
Teraz dochodzę do wniosku że lepiej kupować najtańszy towar bedzie taniej a jakość ta sama :)

ilona75
08-09-2004, 07:38
Ja wprawdzie nie korzystlam z usług rzeczoznawcy ale reklamowałam dachówkę ponieważ była przede wszystkim niedomalowana na krawędziach, oczywiście popekane i krzywe tez były. Zgłosiłam rekalmację niestety jak przyjechał przedstawiciel nie było mnie na budowie był tylko mój maż i dał sobie wcisnąć kit że takie one poprostu są w kazdym badz razie reklamacja skończyła sie tym ze Pan przyznał nam 100 dachówek w ramach reklamacji. Ja oczywiście od razy zadzwoniłam do przedstawiciela kóry sprzedał nam dachówkę i powiadomiłam ich ze tej sprawy tak nie zostawię. Jak przyjechały dachówki z reklamacji okazało się ze przyznano nam nie 100 a 150 dachówek mimo że do reklamacji wysłaliśmy tylko 90 ponieważ cześć była jeszcze nie rozpakowana. Złożyłam jeszcze jedną rekalmację tym razem Pan przedstawiciel rozmawiał już ze mną i skończyło sie na tym że przyznano nam zwrot części gotówki. Powiem szczerze że chciałam jeszcze wysłać list do centrali w Niemczech ale wkońcu odpuściłam

mariof
08-09-2004, 13:29
a co to za firma ??

ilona75
09-09-2004, 07:10
Roben