PDA

Zobacz pełną wersję : Odpływ liniowy prysznica – ostrzeżenie



bystrych
24-01-2016, 07:17
Witam
Dałem się namówić na zamontowanie odpływu liniowego pod prysznicem, miał być super nowoczesny , prima sort , – teraz żałuje. Co z tego że jest duży , ładny , modny. Problem jest w zbyt małej średnicy samego odpływu to zaledwie 40mm ! Zapycha się regularnie co 2 tygodnie . Czyszczenie tego to masakra . Jego dni u mnie już są policzone , wymieniam na zwykły o dużej średnicy . Nowoczesność i moda nie zawsze idą w parze z praktycznością . Wcześniej miałem zwykłą wannę z prysznicem, tam odpływu nie musiałem czyścić przez 20 lat , wszystko było dobrze . Teraz mam modnie i nowocześnie i ...czyszczenie co 2 tygodnie .

misiupl
24-01-2016, 08:26
Ja u siebie kupiłem odpływ liniowy Radaway, drzwi szklane EOS także od nich.
Odpływ okazał się nierozbieralny do czyszczenia, zabudowany na stałe - bezsens. Szkoda, że dowiedziałem się o tym po fakcie.

jacek.zoo
28-01-2016, 15:24
Ja u siebie kupiłem odpływ liniowy Radaway, drzwi szklane EOS także od nich.
Odpływ okazał się nierozbieralny do czyszczenia, zabudowany na stałe - bezsens. Szkoda, że dowiedziałem się o tym po fakcie.

ja mam odpływ liniowy z przyłączem 32mm, i od pol roku uzytkuje i nic sie nie zapycha, jedynie nie nadaza odbierac wody jak sie mocniej wode pusci, ale gdyby zrobili na 50mm przylacze to byloby lux