PDA

Zobacz pełną wersję : Okna - INTER-BUD OKNA sp. z o.o. Kraków - czy warto kupi? ?



Jerzysio
08-09-2004, 11:34
W zasadzie podjąłem decyzję o zakupie okien pcv w tej firmie, ale .......
strzeżonego .........
Bardzo proszę o opinie osób, które mają okna ww firmy, zwłaszcza że jako jedni z niewielu proponują balkonowe drzwi harmonijkowe.
Pozdro
J

Jerzysio
08-09-2004, 15:41
...no to może druga zmiana coś wie ?
J

jareko
08-09-2004, 19:38
druga zmiana nie wie :( sorki :(
ale jedno wiem - harmonijka mimo ze hmmm.... w maire funkcjonalna czesto zawodzi. W ROTO na szkoleniu wrecz odradzano nam przyjmowanie zlecen od klientow takich drzwi pragnacych. Klopoty ze szczelnoscia przede wszystkim. Podstawa w takich oknach sa okucia i dokladnosc wykonania samych okien. To oczywiscie moja opinia - moze inny maja inne doswiadczenia. A nie myslales o przesuwkach? Rozwiazanie pewniejsze i mozliwosci bledow produkcyjnych i montazowych o wiele mniej. Pomijam kwestie ze taniej

zapororzec
08-09-2004, 20:52
potwierdzam , harmonijka jest do bani , dlatego niewielu ją ma w swojej ofercie.Po pewnym czasie użytkowania jest to machina nie do zamkniecia i wyregulowania.Popularna na południu Europy gdzie nie jest wymagana szczelność.Najlepszy jest ruchomy słupek na taras.

preev
08-09-2004, 20:54
a macie jakiś link do tych drzwi harmonijkowych?
bo przyznam się, że w tym temacie nic nie wiem, a bardzo nie lubię nie wiedzieć :wink:

jareko
08-09-2004, 21:00
preev - niestety do Warszawy masz daleko bos ty chlopak Slaski ;)
Kazdy kto chce harmonijke zobaczyc zapraszam do salonu firmowego ROTO na wale miedzeszynskim w warszawie - tam to cudo podziwiac mozna i opinii wysluchac
moze jak w googlach haslo wrzucisz to ci cos pokaze? sprobuj
Jeszcze raz Twoje zdrowie preev - na druga nozke :)

preev
08-09-2004, 21:04
preev - niestety do Warszawy masz daleko bos ty chlopak Slaski ;)
Kazdy kto chce harmonijke zobaczyc zapraszam do salonu firmowego ROTO na wale miedzeszynskim w warszawie - tam to cudo podziwiac mozna i opinii wysluchac
moze jak w googlach haslo wrzucisz to ci cos pokaze? sprobuj
Jeszcze raz Twoje zdrowie preev - na druga nozke :)

dzienx i nie przejmuj się buszującym... (ciekawość mnie zżarła i poczytałem sobie trochę :oops: )
a do Warszawki czasami zaglądam więc pewnie znowu ciekawość mnie zeżre i wstąpię do ROTO :wink: :D

Jerzysio
09-09-2004, 11:13
Dzięki za opinie.... ale nie ma nikogo kto by się z powyższą firmą zetknął?
Co do okuć to faktycznie ROTO dla "harmoni" ma do bani, dlatego mają być GU.
Uwaga użytkowa - harmonię otwiera się rano i wieczorem zamyka, nie jest to patent niczym bramka w supermarkecie, co to ją otwierasz i zamykasz xxx razy dziennie. Do wychodzenia służy skrzydło boczne, pracujące jak zwykłe drzwi balkonowe, a reszta jw.
Pozdro
J

jareko
09-09-2004, 11:23
Jerzysio caly szkopul nie jest w okuciach tylko w samej zasadzie i miejscu w jakim ma byc zastosowane.

Twoj wybor

Jerzysio
09-09-2004, 11:36
Cóż, okucia jak i inne materiały są lepsze i gorsze...
a drzwi - wiadomo w salonie i mają stanowić ruchomą ścianę przez którą
na słoneczny taras możesz wyjść. Zgadzam się, że konstrukcja tego typu
jest "wątlejsza" i bardziej podatna na zmęczenie materiałowe, jednak
proszę wszystkich o zrozumienie ideii tego typu drzwi, nie "pracują" one jak zwykłe drzwi - otwierasz i zamykasz je raz dziennie przy ładnej pogodzie. Moje mają mieć 3 skrzydła ( ca 300 cm szer. ) i rozkład 2/1.
pozdro

J

A może ktoś jednak zna firmę ?

jareko
09-09-2004, 11:54
Raaany - czemu od razu nie powiedziales, ze sa to drzwi jakby w srodku domu a nie zewnetrzne. Skoro tak t co innego. Nie zglaszam zastrzezen
na przyszlosc :) - o konkrety poprosze w swoim i innych imieniu gdyz mozna cos nie tak powiedziec

Jerzysio
09-09-2004, 15:03
..no to jeszcze raz, może nowa popołudniowa i wieczorna zmiana coś wie konkretnego na powyższy temat ?
J :-?

Jerzysio
10-09-2004, 07:40
.....no to może rano znajdzie się jakaś życzliwa dusza ?
Pozdro
J

jareko
10-09-2004, 07:46
napisz jeszcze raz o jaka firme ci chodzi - temat postu tak malymi literkami pisany ze inni moga nie dostrzec ;)
Ja zdania na ich temat zabrac nie potrafie - nie mialem doczynienia i opinii innych nie znam
Moze Pchelek? Zapytaj go na priv

Jerzysio
10-09-2004, 08:00
Dzięki za radę ale zapisałem się już do "krakowiaków", to chyba oni coś wiedzieć będą !?
Pozdro
J

Jerzysio
13-09-2004, 07:31
...no i jeszcze jeden raz ......może od pn. się uda ?
J

Jerzysio
17-09-2004, 09:12
...no dobra to już ostatni raz. Haloooo, może jednak ktoś się znajdzie ?
J