PDA

Zobacz pełną wersję : OSTRZEŻENE!!!



clark
08-09-2004, 12:31
Musze ostrzec przyszłych inwestorów z przed Panem Damianem Zmarzłym, prowadzi instalatorsto elektrotechniczne. Jest to osoba NIEODPOWIEDZIALNA W SWOICH POCZYNANIACH !!!!!!!!!!!
OSTRZEGAM!!!
Przyjdzie nagada pięknych słówek i myśli że wszystko będzie super. Bzdura totalna. Jak trzeba dokonać naprawy w ramach gwarancj to jest w stanie doprowadzić inwestora do furi swoimi argumentami o jego niewinności. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

damis
08-09-2004, 12:47
Może parę konkretów odnośnie naprawy, co się stało?

Pagin
08-09-2004, 12:49
Witam,
Clark podaj dokladniejsze dane w Grupie Trojmiejskiej
Pozdrowienia

Agacka
08-09-2004, 12:52
clark
A może tak ostrzegaj bardziej lokalnie...ja widzę,że wzburzenie jest ogromne...i wierzę,że są podstawy,ale mnie np z Polski płd.trudno się chyba będzie na niego nadziać!
Pozdrawiam

clark
08-09-2004, 13:47
Wolę przestrzec wszystkich przed takim fachowcem.

Dokładnie chodzi o brak przewodzenia w przewodach systemu alarmowego który to sam instalował. Gdy zarządałem dowodu że to jest nie jego wina stwierdził że aby to udowodnić musi ściągnąć sufit podwieszany na części kuchi bo awaria napewno jest właśnie tam :o i wtedy udowodni mi że do usterki przyczynił się kto inny a nie on. Oczywiście powiedziałem proszę bardzo sciągać pod warunkiem wpłacenia mi kaucji na wykonanie nowego sufitu (5 tyś.) i wykonania reszty napraw tynkarsich gdyby się okazało że jest winny. Oczywiście słysząc to odrazu stwierdził że to napewno jest wina monterów sufitu i że muszę mu teraz zapłacić za przyjaz i zrobienie już niestety :evil: naszczęście małej dziurki w suficie :lol: :lol: :lol: . Na prośbę że ma po sobie posprzątać i załatać tą dziure stwierdził że przyczyna nie jest mu udowodniona i musze mu za wszystko zapłacić. Szlag mnie zaczął brać :evil: po rozmowie z moją żoną (naszczęście przyjechała w pore bo nie wiem jak by się to skończyło) stwierdził że znajdzie wiązkę kabli (oczywiście po skuciu części tynku na wykończonych ścianach) i przedzwoni pokolej wszystkie kable. Śmię twierdzić że to idiotyzm ciąć wiązkę która spina pozostałą część czynnego systemu alarmoego.