PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka taśma LED



mari123
07-02-2016, 13:11
Witam,
Mam sufit podwieszany w moim mieszkaniu i do kupienia mam ok. 40 mb taśmy LED. Rok temu zakupiłem taśme polskiego producenta taśm LED, sprzedawca zapewniał o super jakości, powtarzalności koloru - jak to mowił, nie to co te chińskie g****. Jak się po czasie okazało, w polsce naklejane są tylko naklejki, a taśma to jakiś no-name z chin. Już po kilku miesiącach taśma zaczęła się przepalać, przebarwiać itp. Chciałem dokupić 5mb, jednak po 3 próbach dobrania koloru poddałem się. Chce się pozbyć tego syfu w całości i kupic coś naprawdę dobrego, co bezproblemowo poświeci min. 5 lat, będzie dawać ciepłe, mocne światło.

Chciałbym zatem poprosić o jakieś porady, gdzie kupić dobre taśmy LED. Obecnie mam 14,4W na metr, potrzebuję czegoś jasnego, o ciepłej barwie i trwałego. Wszystko co jest sprzedawane w sklepach internetowych to też jakiś no-name. Może możecie polecić coś naprawde sprawdzonego, moze jakis sklep na terenie Warszawy? Zeby nie byc posadzonym o reklame, ewentualne produkty prosze podsylac na PW. Dziekuje :)

Mareks77
16-02-2016, 12:44
Szukaj taśm z diodami SMD o numerach 3014 to jest jedna z lepszych diod lub 2835 nowsza wersja diody 5050 o tej samej mocy i lepszynm świetle.
Poza tym w internecie znajdziesz bardzo dużo informacji o typach diod, parametrach i zaletach.